100% naturaalsest Sojavahast küünal "Mehemaagia"

Tootekood: 1634

9*10cm

põlemisaeg 30h

Küünal on valmistatud 100% naturaalsest sojavahast (mitte-GMO), mis on vaba pestitsiitidest, herbitsiididest ja sojaubadest saadud toksiinidest. See vaha on looduslik toode. Küünal on mittetoksiline ja tervisele ohutu ning tekitab põlemisel 90% vähem tahma kui parafiinküünal. Sojavaha plekke on lihtne eemaldada, piisab vaid kuumast seebiveest. Küünalt pole kunagi loomade peal testitud. Küünla tootmisel on kasutatud dekoratiivklaasi ja puuvillaseid tahke. Paksust klaasist, elegantse värviga, sünteetiliste värvaineteta originaalpakend on ideaalne kingitus igaks sündmuseks. See küünal on allergikutele kahjutu ning võib põletada laste ja lemmikloomade juuresolekul.

20,00 €

Juba ammustel aegadel kasutasid naised spetsiaalseid küünlaid ja maagilisi rituaale, et tõmmata oma ellu õiget partnerit. See ei olnud pelgalt uskumuse, vaid praktikate ja tõekspidamistega põhjalikult läbipõimunud. Tänapäeval, kuigi maailm on muutunud, püsib see iidsest ajast pärit uskumus paljudes kultuurides siiani.

Kui oled valmis avama oma südame ja hinge, et kutsuda ellu just see õige mees, on see küünal just sulle. Mehemaagia küünal, mis sisaldab Tiigrisilma, Preniiti, Kuntsiiti ja Musta Turmaliini ning on rikastatud Sandlipuu ja Woodyluxi puiduse tubaka aroomidega, on loodud just selleks, et aidata naistel leida oma ellu täiuslik kaaslane, kutsudes esile õigeid energiaid. 

Kujuta ette sumedat suveõhtut, kui rahu ja maa hingamine ühtivad ning õhus on tunda midagi erilist. See on ideaalne aeg suviseks rituaaliks, kasutades "Mehemaagia" küünalt, kutsudes ellu soovitud partnerit.

Tiigrisilma Energia:

Meeste tähelepanu tõmbamine. Tiigrisilmal on tugev, keskendunud energia, mis aitab suurendada naise enesekindlust ja karismat. See kivi toimib nagu magnet, tõmmates ligi, kes on säravad, julged ja sihikindlad. Tiigrisilm loob aurat, mis kutsub ligi tugevaid ja kirglikke mehi, kes suudavad pakkuda armastust ja tuge.

Preniidi Roll Õige Mehe Leidmisel:

 Preniit on teadaolevalt südamekivi, mis aitab luua südame ja meele vahelist harmooniat. Selle energiad soodustavad sisemist rahu ja enesekindlust, muutes naise avatuks ja vastuvõtlikuks tõelise armastuse leidmiseks. Preniit aitab naisel vabaneda mineviku haavadest ja hirmudest, tehes ruumi uuele romantilisele algusele.

Kuntsiit:  Armastuse ja Rõõmu ellu kutsumine

Kuntsiit, armastuse ja rõõmu särav kivi, toob ellu õrnust ja rahu. Selle peenekoelised vibratsioonid tõmbavad ligi südamepõhiseid ühendusi, mis on täis sügavat armastust ja siirast rõõmu. Kivina, mis avab südame ja emotsionaalse keskuse, suurendab Kuntsiit armastuse ja harmoonia võnkeid ning loob maagilisi ühendusi, mis peegeldavad tõelist hingekaaslust ja üksteisemõistmist. 

Musta Turmaliini Kaitsev Jõud

Suhetes Must Turmaliin on üks tugevamaid kaitsekive, mis aitab hoida negatiivsed energiad eemal ning kaitsta suhteid välise stressi eest. Selle sügavmust toon on nagu kilp, mis ümbritseb Sind ja armsamat, luues barjääri kõige ebameeldiva vastu. See aitab luua turvalist ja harmoonilist ruumi, kus armastus saab õitseda ilma segavate teguriteta. Must Turmaliin tugevdab sidet ja usaldust, kaitstes suhet kahtlustest ja negatiivsusest, kutsudes esile rahutunde ning vastastikuse mõistmise sfääri.

Sandlipuu Aroomi Tähendus ja Mõju

Sandlipuu aroom on tuntud oma sensuaalsuse ja rahustava mõju poolest. Selle lõhn, maagiliselt hõljuv õhus nagu pehme, siidine loor, loob intiimse ja rahuliku atmosfääri, mis soodustab lähedust ja hingelist ühendust. Sandlipuu lõõgastavad omadused aitavad eemaldada stressi ja pingeid, kutsudes esile keha ja vaimu sügava lõdvestumise ja muutes naise vastuvõtlikumaks romantilisele ja emotsionaalsele lähedusele. Selle aromaatne soojus kutsub esile turvatunde ja sügava rahu emotsionaalsel tasandil, luues ruumi, kus süda saab avaneda ja armastus õilmitseda.

Woody Luxi ja Puiduse Tubaka Ühendamine Sensuaalsuses

Woody lux ja Puidune tubakas moodustavad mehesõbraliku ja sensuaalse kombinatsiooni, mis lisab küünlale maskuliinset ja magnetilist energiat. Nende rikkalikud, tugevalt maalähedased lõhnanoodid põimuvad õhus, luues atmosfääri, mis on täis kirge ja müstilist atraktsiooni. Tugev ja sügav aroom tungib meelte sügavusteni, aidates tugevdada magnetilist väge, mida küünal kiirgab. See lõhnamaailm loob võluva, peene pinge, mis tõmbab inimesi üksteise poole ja ümbritseb neid meeldiva soojuse ja müstilise lummusega.

 

Küünla Rituaal 

Enne rituaali alustamist veendu, et sul on kõik vajalikud vahendid käepärast. 

  • "Mehemaagia" küünal

  • Rituaali läbiviimiseks sobiv ruum

  • Lemmik viiruk või eeterlik õli 

  • Tulemasin või tikud

Puhasta ruum ja keskendu täielikult sellele maagilisele hetkele

Rituaali läbiviimine:

  1. Aseta "Mehemaagia" küünal altarile

  2. Kasuta altaril lemmik viirukisuitsu või eeterlikku õli ja süüta küünal

  3. Tilguta mõned tilgad lemmik eeterlikku õli ka küünlale ja lausu mantra

  4. Mediteerides kujuta ette, milline on Sinu jaoks ideaalne partner, alustades hommikust, kus terve päeva, järgneva hommikuni liigud mõttes läbi temaga koos kõik erinevad argipäevased olukorrad, mis rituaali käigus meelele tulevad( näit., et milline ta välja näeb, kas soovid, et ta teeb sulle üllatuskingitusi, toob tihti lilli ja mõtleb Sinuga alati kaasa, avab uksi, millistes iganes sisse/välja koos liigute, kas ta tähelepanu on koos olles alati Sinul jne.)

  5. Lõpeta rituaal tänades Universumit ja Kõrgemaid Valgusjõude.

Rituaali efektiivsuse tõstmiseks võib kasutada spetsiaalseid sõnu ja või näiteks antud mantrat:

"Armastuse jõud, kuula mind
Tule mu hinge, leia mind
Õige mees, ma kutsun sind"

Korda seda rituaali järjepidevalt, olles alati avatud ja uskudes oma südame juhatusse.

Luba Mehemaagia küünlal olla sinu armastuse teejuhiks tõelise hingeühenduse juurde.