+ 372 56 282 284

 

 

E-R

 

10:00 - 19:00   

 

 L

 

10:00 - 16:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Võtmehoidjad

Järjesta:

Sodaliit

Vaigistan ja puhastan meeli, toon selgust ja tõde, suurendan spirituaalset teadlikkust, pääsen ligi kõrgematele meeltele, toetan uskumuste eest seismisel, vabastan süütundest ja hirmudest, tõhustan lõõgastumist, leevendan pingeid, tõstan enesehinnangut, arendan inutitsiooni, loon emotsionaalset tasakaalu, turgutan. Abistan sõltuvustest vabanemisel.

8,00 €

Ametüst

Sisendan jumalikku armastust, blokeerin geopaatilist stressi ja transformeerin negatiivseid energiaid, tõrjun viha ja ärevust, suurendan intuitsiooni, rahustan-stimuleerin vastavalt vajadusele, toon tüünust ja rahu, olen võimas toetaja meditatsioonis. Toon leevendust migreeni-, peavalu -, lihaspingete korral.

8,00 €

Opaliit

Kannan Vikerkaare Kuukivi ja Opaali tugevaid energiaid ning olen inimeste valmistatud. 

Soodustan Kaitseingliga kontakti loomist. Aitan tagasi tuua elurõõmu, edendades kontakti sisemise lapsega.

Leevendan ärevusseisundeid. Sobin väga hästi lastele.

 

8,00 €

 

 Tiigrisilm

Aitan mõista vajakajäämisi, toetan meesenergiat, suurendan sisemist jõudu,

ravin enesekriitikat, olen äärmiselt kaitsev, toetan vaimsete energiate laskumist Maa peale,

suurendan psüühilist võimekust, kaitsen, maandan olukordi,

- kergendan tahte ilmutamist, integreerin ajupoolkerasid, suurendan praktilist taju.

 

8,00 €

Fluoriit

Toetan õpivõimekust, peletan elektromagnetilise stressi, tasakaalustan aurat, stabiliseerin suhteid. Olen äärmiselt kaitsev kivi. Välistan psüühilised manipulatsioonid. Suurendan intuitiivset väge. Parandan füüsilist ja vaimset kordinatsiooni. Korrastan ja töötlen informatsiooni. Olen tõe kristall, hajutades illusioonid. Neutraliseerin elektromagnetkiirgust. 

8,00 €

Lumiobsidiaan

Toon õrnalt esile sisemisi muutusi. Rahustan, mahendan ja viin Sind õigetesse meeleraamidesse. Hingekristallina annan kehale, meelele ja vaimule tasakaalu. Õpetan hindama nii vigu kui edu. Suurendan keskendatust. Muudan õigustatuks eraldatuse ja üksinduse.

8,00 €

Mäekristall

Olen meistertervendaja mis tahes olukorra puhul. Võimendan energiaid. Sisaldades kõiki värve, toimin kõikidel erinevatel dimensioonilistel tasanditel. Mind käes hoides kahekordistan Sinu biomagnetilist välja. Võnketasandil viin loomulikul teel Sinu ümbruse energia nii täiuslikku seisundisse kui hetkel võimalik, nii ennetades ka haiguseid. Olen kui kosmiline kompuuter, talletan informatsiooni. Toimin võimsa hinge tervendaja ja puhastajana, ühendades füüsilise ja vaimse tasandi. Olen kannatlikkuse ja vooruse kivi. Võimendan Sinus ülemeelelisi andeid. 

8,00 €

Karneool

Taastan elujõudu, toetan ärilise edu saavutamist, leevendan apaatiat, vaigistan valu, toetan sünnitusel, oman võimet puhastada teisi kive, maandan ja ankurdan hetkereaalsusesse, teravdan taju ja analüüsivõimet. Tuntakse mind ka külluse kristallina. Soodustan loovuse esile toomist. Olen hea mürkide eemaldaja.

8,00 €

Hematiit

Kaitsen aurat. Kehavälistel rännakutel maandan hinge tagasi kehasse, takistan negatiivsel energial aurasse sisenemast, ergutan enesehinnangut, toetan sõltuvustest vabanemist. Harmoniseerin meelt, keha ja vaimu. Tugevdan tahtejõudu, edendan usaldusväärsust. Toon selgust ja aitan leppida näiliste vigade korral, mis tegelikult on pigem kogemused. Leevendan ärevust ning unetust. Olen suurepäörane tervendaja vereringe probleemide korral.

8,00 €

Roosa Kvarts

Asendan negatiivse energia armastavate võngetega, vähendan pingeid, aitan andestada, soodustan tundlikkust, puhastan ja avan südame kõigil tasanditel, tuues sisemist tervenemist, taastan harmoonia, toetan enese armastamist, vabastan organismi mürkidest, suurendan viljakust, tervendan emotsionaalsest traumast, turgutan sõprussuhteid, toon rahu ja tingimusteta armastust, taastan usalduse, tugevdan südant, olen lõpmatu rahu ja armastusekivi.

8,00 €

Roheline Aventuriin

Olen tuntud jõukuse kivina, edendades õitsengut ning loovust. Toetan positiivset suhtumist, tervendan südant, vähendan mobiiltelefonide kiirgust,

kaitsen maju ja aedu, psühholoogiliselt toetan liidriomadusi. Toon Su ellu huumori ja toetan elamist läbi südame, lahustades oma pehme energiaga probleeme.

Teatakse mind ka õnnekivina, aidates Sul ligi tõmmata armastust, jõukust ja küllust. Genereerin emotsionaalset stabiilsust.

8,00 €

Hauliit

Aitan vabaneda vanadest emostioonidest ja vastu võtta tarkust. Tugevdan intuitsiooni. Sõnastades taotlused, aitan neid saavutada. Olen võimas tugi jagu saamisel raevust ja kontrollimatust vihast. Toetan rahulikku suhtlemist, vahet-tegemist, mälu, õppimist ja tegutsemist, isetust, tugevdan positiivseid iseloomujooni. Olen väga hea meele vaigistaja ja suurepärane abiline meditatsioonil. Stimuleerin unetust. Suhtlemisel edendan rahulikkust ja arukust. Tugevdan teadmisjanu, mälu,.

8,00 €