Viirukid

   

 1. Satya viiruk Valge Salvei

  Lõhnapirrud Valge Salvei

  3,50 €
  Vaata toodet
 2. Satya viiruk Lavendel

  Lõhnapirrud Lavendel

  3,50 €
  Vaata toodet
 3. Satya viiruk Opium

  Lõhnapirrud Opium

  3,50 €
  Vaata toodet
 4. Satya viiruk Palo Santo

  Lõhnapirrud Palo Santo

  3,50 €
  Vaata toodet
 5. Satya viiruk Sandel

  Lõhnapirrud Sandel

  3,50 €
  Vaata toodet
 6. Goloka viiruk Nagchampa Agarbath

  Goloka viiruk Nagshampa Agarbathi 15 pirruga pakis

  3,50 €
  Vaata toodet
 7. Peaingel Gabriel viirukid

  Peaingel Gabriel (või Gabriele)

  Tema aura värvus varieerub tumekollase, vaskse ning valgena ja tema energiat võib sageli tajuda naiselikuna. Ta on ülestõusmise, ümberkujundamise, igale surmale järgneva sünni ja suhtlemise peaingel. Ülestõusmine tähendab „uue elu andmist“ sellele, mis näib olema surnud, vabastades negatiivsetest ideedest ja taasavastada see, mis meile mis tahes tsükli ( suhe, karjäär, mõttemall ) läbimist uuesti sünnib.

  Gabrieli abi seisneb peamiselt:

  • meie mõtete ja vibratsiooni hoidmisel keskendudes sellele, mis on meile õige, see tähendab elamist teadvustades, et meis on kõik väed, sealhulgas järeldusele jõudmisel, mis meie elus on ülestõusmine, muutes selle millekski, millest sünnib midagi uut.

  • kõigi, kes tegelevad kommunikatsiooni ja loovusega, toetamine,

  näiteks kirjanikud, ajakirjanikud, maalikunstnikud ja kõik need, kes oma annete kaudu oma sõnuit maailmas levitavad. Aidates neil leida kirjastaja kes avaldab nende teoseid, või inspiratsiooni eduka artkili kirjutamiseks, või kliente, kes ostavad nende töö vilju...

  • aitab suhelda positiivsel ja armastaval viisil, et inimesed tunneksid vastastikku toetatuna ja lohutatuna ning hoiaksid tervise kõrvalekalde korral mõtteid ainult omaenda tervenemisel.

  • aitab holistlikel praktikutel klientidega oma tunnestest rääkida, nii, et nende sõnad oleks alati õnnistuseks neile, kes neid saavad ja õpetajatele, kes teevad oma tööd kire ja pühendumusega.

  • juhtides igat uut sündi ja on väga kasulik kutsuda teda appi uute projektide alustamisel

  • samuti aitab ta naisi raseduse ja sünnituse ajal, varases eas lapsi ja vanemaid, nende imelise ja keeruka ülesande täitmisel

  Gabrieliga "energiasilla" hõlpsamaks loomiseks lae selle viirukiga Tsitriinkvartsi.

  Pakis 10 tk.

  Ingli viirukid on loodud puhtast toorainest 
  ja valmistatud naturaalsetest eeterlikest õlidest, jäädvustades nende imeliste olendite olemuse...

  7,00 €
  Vaata toodet
 8. Peaingel Haniel viirukid

  Peaingel Haniel, olles väga peene naiseliku energiaga ning teda seostatakse Kuu rütmidega.

  Armu ja elegantsi kandjana, ümbritsedes sinakasvalge auraga, toetab ta meid väga toitva energiaga, selgeltnägemise ning seksuaalenergiaga.

  Tema tegevusvaldkonda kuulub:

   • muutmine meid taas võimekaks, kui me seda palume, et elada kooskõlas looduslike rekonstrueerivate tsüklitega ning see tähendab üllatavalt kiiret vabanemist sellest, mis võib takistada inimest enda teadvustamisel, õppides kasutama kannatlikkuse kingitust ja avaldama kõike mida me hetkel ellu kutsuda soovime.

   • aitab kasutada energiaid kristallide, massaažiõlide või erinevat tüüpi esemete laadimiseks ja inspireerima, luues uusi võimalusi, kui seda vajame

   • aitab meil olla armu ja elegantsi energias kui soovime end eristada, näiteks tööintervjuu, esitlus, esimene kohtamine...

   • aitab leida meis tõelise kire oma partneri ja ka oma töö vastu, aidates avastada meis meie tõeline tundlikkus, et veenduda, et kõik mis on osa meie elust, peegeldab tõepoolest seda, kes me oleme.

   • olles seotud kire ja seksuaalsusega, aitab eriti naistel hoida oma suguorganeid tervena ning hoolitseb menstruaaltsükli ühtlustumise eest, leevendades valu ja sümptomeid.

   Hanieliga „energiasilla“ loomise hõlpsamaks muutmiseks võite selle viiruki energiaga laadida Kuukivi.

   Pakis 10 tk.

  Ingli viirukid on loodud puhtast toorainest 
  ja valmistatud naturaalsetest eeterlikest õlidest, jäädvustades nende imeliste olendite olemuse...

   

  7,00 €
  Vaata toodet
 9. Peaingel Metatron viirukid

  Peaingel Metatroni võimsat energiat tajutakse enamasti mehelikuna ja aura värvus varieerub tumerohelistes toonides.

  Vastutab indigo- ja kristallilaste vaimse rännaku eest, aidates neil noorukieast kuni täiskasvanu eani olema hästi teadlikud oma erilistest kingitustest ja missioonidest, mille nad on otsustanud ellu viia, enne kui nad oma praegusesse ellu astuvad.

  Metatron mängib peainglite valdkonnas kirjatundja ja jumaliku kantsleri rolli, jälgides Maa peal Akašha arhiivides kõike, mis on juhtunud, juhtumas ja juhtub,

  ning mille loojaks ja kuraatoriks ta on.

  Ta saab meid aidata erinevates olukordades:

   • noorukite tüüpiliste probleemidega

   • aitab meil oma päevi kõige produktiivsemal viisil korraldada, mis tähendab, et iga päev jäetakse aega mitte ainult ülesannete täitmiseks, vaid ka kõigile neile tegevustele, mis meid lõõgastavad, lõbustavad ja energiat tõstavad.

   • üks osa tema tööst on seotud püha geomeetriaga: ühe enam kasutatud geomeetrilise kujuga „Metatron Cube“ , mis on võimeline puhastama meie energiakeskuseid ja peenkehasid, et suurendada keskendumisvõimet.

   • Akaši arhiivide hoidja ja kirjatundjana saab ta vajadusel meile anda ennustuse kingituse.

   Metatroniga „energiasilla“ loomise hõlpsamaks muutmiseks on selle viiruki energia abil võimalik laadida Rutiilkvartsi või Arbuurturmaliini.

  Pakis 10 tk.

  Ingli viirukid on loodud puhtast toorainest 
  ja valmistatud naturaalsetest eeterlikest õlidest, jäädvustades nende imeliste olendite olemuse...

  7,00 €
  Vaata toodet
 10. Peaingel Miikael viirukid

  Peaingel Miikael ( Michael/Michelle ) on see, kes vastavalt pärimusele vastutab selle eest, et Inglid annaksid meile kogu abi, tuge ja julgust, et astuda vastu muutustele meis endis kui ka oma elus, et muuta hinge saatus täidetuks, meie kehastuses Maal.

  Miikaeli aura särab värvustes, mis varieerub lillast koobaltsiniseks kuldsete filamentidega ja tema energiat tajutakse kindlasti mehelikuna.

  Kutsudes teda oma ingliteraapia seansile , saate tema abi, et võidelda meie madalama egoga ja ületada enda kehtestatud piirid, mis takistavad meil oma potensiaali täielikult realiseerimast.

  Miikael neutraliseerib iga hirmu ja blokeeringu , mis tuleb meie ja meie hinge tõeliste soovide vahele.

  Tänu oma jumaliku kuma leegile saab ta aidata meil tunda oma tundeid, ka neid, mida peetakse ebameeldivaks - ennekõike vihaks ja ära tunda neis väga võimsa jõu.

  Ja aidates meil valedest negatiivsetsest mõttemustritest vabanemisel tuua kaasa suure julguse, tuues esile põhjalikud muutused kõigis meie olemasolu valdkondades.

  Ükskõik millist kaitset me vajame, kas see on füüsiline, vaimne või emotsionaalne, piisab sellest kui tunneme vähimatki hirmu ja ta on valmis meid oma rahu kilbi ja leegitseva mõõgaga kaitsma.

  Miikael on ka automaatse kirjutamise osas väga suhtlemisaldis, jagades käimasoleva olkurorra osas direktiive.

  Kui vajame puhastamist energeetilisel tasandil, piisab kui kutsuda teda toksiliste sidemete kiireks kõrvaldamiseks.

  Miikaeliga hõlpsamaks „energiasilla“ loomiseks lae selle viirukiga Sugiliiti ja Safiiri.

  Pakis 10 tk.

  Ingli viirukid on loodud puhtast toorainest 
  ja valmistatud naturaalsetest eeterlikest õlidest, jäädvustades nende imeliste olendite olemuse...

  7,00 €
  Vaata toodet
 11. Peaingel Raafael viirukid

  Peaingel Raafael ( Raffaele/Raphael ) on ingel, kes vastutab Maa ja kõigi laste ning seega ka kõigi meie inimeste tervendamise ja hoolekande eest.

  Tema suurim õpetus puudutab kõigi meie sügavaimate tunnete ja nende suhete füüsilise kehaga integreerumist teadlikul tasemel. Saates meile sõnumeid ja hoiatusi sümptomite kaudu.

  Ta aitab meeleldi kõiki, kes teevad maa peal tööd, mis on seotud paranemisega, nii traditsioonilisi kui ka alternatiivseid, ning kõiki neid, kes töötavad planeedi tervenemise nimel.

  Tema kohalolekut tajutakse väga rõõmsameelsena ja kaitsvana, ta armastab teha nalja ja õpetab meile õigete väärtuste omastamist. Tema aura on imeline smaragdroheline.

   Ingliteraapia osas kutsume Raafaeli üles:

  • paluma ja saama ravi mistahes haavade, traumade või kehahaigustega.

  • juhendama meid oma teel parimate valikute poole, saades temalt viiteid parimatest arstidest, keda vajadusel külastada, toidust, mis meid kõige paremini toetab, alternatiivsetest ravimeetoditest, mis võivad edendada ja toetada tervenemisprotsessi.

  • tervendama mitte ainult füüsilisi vigastusi, aga ka nooremas eas või lapsepõlves läbi elatud traumade ja valulike kogemuste tõttu tekkinud psühholoogilisi ja emotsionaalseid üleelamisi, mis võivad teinekord meid blokeerida eksistentsi erinevates valdkondades, sealhulgas ka vaimses.

  • paludes aidata meil vabaneda igasugustest sõltuvustest, mitmesugustest ainetest (ravimid, toit, alkohol, narkootikumid jne. ) või enesehävituslikust käitumisest.

  • Raafael les rändurite kaitsepühak, võime tema poole pöörduda oma reiside ajal, et selgitada välja parima aeg reisimiseks, väiksema liiklusega teed jne.....

  Et Raafaeliga hõlpsamat „energiasilda“ luua, võib selle viiruki energiaga laadida Smaragdi või Malahhiiti.

  Pakis 10 tk.

  Ingli viirukid on loodud puhtast toorainest 
  ja valmistatud naturaalsetest eeterlikest õlidest, jäädvustades nende imeliste olendite olemuse...

  7,00 €
  Vaata toodet
 12. Peaingel Shamuel viirukid

  Peaingel Chamuel ( või Camael)

  Tema energia on väga õrn, kuid samal aja väga soe ja kaitsev,

  mida tajutakse mehelikuna ning seda energiat esindavad värvid on roosa ja heleroheline.

  Armastuse ja rahu peainglina töötab ta meie südamekeskuse kallal ning seejärel kõigi suhete parandamisel inimestega, keda me kõige rohkem armastame, alustades iseendast.

  Lühidalt öeldes õpetab see energia armumist ellu, et tõmmata meie päevadesse rohkem armastust.

  Tema peamised ülesanded on:

  *aidata meil avada oma süda armastusele ja jumaldamisele enda ning kõigele sellele, mis on olemas, tuletades meile meelde, et lõpuks on ainult tõeline armastus.

  *aidata meil leida kõigist valdkondadest parim, õige tee ja kõige sobivaim viis,

  koostööpartnerid, õige loomisviis...

  • ta ühendab energiasilla, kui oleme valmis ja meie süda tõeliselt avatud armastusele, kohumaks hingekaaslasega, hõlbustades suhet sellega.

  • veelgi praktilisemal tasemel on Chamuel fantastiline, kui on vaja leida kadunud esemeid

  ja õige tee ning kui juhtub, et reisil eksid või kui sa ei tea kuidas sihtkohta jõuda.

  • õpetab meile rahu looma oma südames, nii, et teame selgelt, olles enesekindlad, osates valida, mida oma ellu lubame.

  Shamueliga „energiasilla“ loomise hõlbustamiseks võite selle energiaga

  laadida helerohelist Fluoriiti.

  Pakis 10 tk.

  Ingli viirukid on loodud puhtast toorainest 
  ja valmistatud naturaalsetest eeterlikest õlidest, jäädvustades nende imeliste olendite olemuse...

  7,00 €
  Vaata toodet
 13. 7,00 €
  Vaata toodet
 14. Satya viiruk Nagchampa

  Lõhnapirrud Nagchampa

  3,50 €
  Vaata toodet
 15. Satya viiruk Super Hit

  Lõhnapirrud Super Hit

  3,50 €
  Vaata toodet
 16. Steatiit viirukialus

  Mõõt 25 cm.

  Tumedam

  9,00 €
  Vaata toodet
 17. Viiruk "Patshuli"

  Pakis 20 tk.

   

  3,50 €
  Vaata toodet
 18. Viiruk - Kaitse Haldjas

   

  Viirukeid tutvustav video:

   https://www.gaiakristallid.ee/media/gaia-kristallid/product/Haldja%20viirukid.mp4

   Sellel Haldjal on võime kaitsta inimesi ohtudes. Tema maagiline mõõk ei lõika läbi ihu, vaid valskust ja ignorantsust. Ta hoiab eemale kurja ja aitab muutuste ajal, kui jõudu ja julgust on kõige enam vaja. Kutsu teda kriisihetkedel või kui Sa pelgad füüsilist ohtu.

  Haldjad lendavad inimreaalsuse ja muu maailma vahel
  kui erksavärviline energia.

  See energia võib avalduda erinevates vormides ja viisides.

    Haldjad ise hindavad lõhnu ja värve kui viisi, kuidas inimesi ära tunda.

   

  Haldja - viirukid on loodud puhtast toorainest 

  ja valmistatud naturaalsetest eeterlikest õlidest, jäädvustades nende õrnade olendite olemuse...

  Need viirukid, jättes ruumi oma imelise aroomi,
  tekitades Haldate uudishimu, kutsuvad neid meie maailma tulema.

  Pakis 10tk.

  7,00 €
  Vaata toodet