100% naturaalsest sojavahast kristalliküünal " Kodurahu"

Tootekood: 1721

9*10cm

põlemisaeg 30h

Kaasas valge kinkekarp ja puidust kaas.

Kodurahu küünal on palju enamat kui lihtsalt valgusallikas. See on sümbol rahule ja harmooniale ning tööriist positiivse atmosfääri loomiseks. Taaselustades iidseid traditsioone, aitab leida sisemist rahu ja tasakaalu meie kiire ning sageli stressirohke igapäevaelu keskel.

 

Küünal on valmistatud 100% naturaalsest sojavahast (mitte-GMO), mis on vaba pestitsiitidest, herbitsiididest ja sojaubadest saadud toksiinidest. See vaha on looduslik toode. Küünal on mittetoksiline ja tervisele ohutu ning tekitab põlemisel 90% vähem tahma kui parafiinküünal. Sojavaha plekke on lihtne eemaldada, piisab vaid kuumast seebiveest. Küünalt pole kunagi loomade peal testitud. Küünla tootmisel on kasutatud dekoratiivklaasi ja puuvillaseid tahke. Paksust klaasist, elegantse värviga, sünteetiliste värvaineteta originaalpakend on ideaalne kingitus igaks sündmuseks. See küünal on allergikutele kahjutu ning võib põletada laste ja lemmikloomade juuresolekul.

20,00 €

Kodurahu küünal esindab harmooniat, luues meeleolu ja rahustades õhkkonda. Kodurahu küünlal on eriline võime tekitada lõõgastust ja sisemist tasakaalu. Küünla leeki vaadates tunneme end rahulikuna, olles eemal stressist ja argipäeva muredest

Kui süüdata Kodurahu küünal, levib sellest õrn, samas meeliülendav ent rahustav lõhn, luues meie ümber õdusa atmosfääri, kus külluslikud aroomid nagu

Vanill(ingellik/toitev/turvalisus),

Bergamot (positiivsed emotsioonid/lõõgastus/ärevuse leevendumine),

Roos (aistingud/tunded/meeleolu/enesekindlus/sensuaalsus/armastus/rõõm),

Apelsin (ergutav/rõõmsameelsus/keskendumisvõime/julgus/energia suurenemine) ja

Sidrunhein (ergutav/värskendav/elavdav/stressi maandaja/keskendumisvõime) 

aitavad meil lõõgastuda ning vabaneda pingetest. Küünlavalgus loob hubase ja sooja tunde, ümbritsedes meid rahustava energiaga. Kodurahu küünlaid võib kasutada erinevates olukordades, et luua positiivset meeleolu. Näiteks võib seda põletada enne magamaminekut, et aidata meil lõõgastuda ja rahulikult uinuda. Samuti võib seda kasutada meditatsiooni või jooga seansi ajal, et luua keskendunud ja rahulik meel. Kodurahu küünal võib olla ka suurepäraseks kaaslaseks perega koosviibimistel või romantilistel õhtusöökidel, kus soovime luua intiimset ja hubast atmosfääri. 

 

Mineraalide esindajatena küünlas kasutatud
 
Mäekristall on üks populaarsemaid ja levinumaid kristalle ning on väga võimas kivi. Mäekristall tõstab energiat ja toob meelele ja kehale selguse ning tasakaalu. Mäekristall aitab suurendada energiat, tugevdada intuitsiooni ning loob kaitsevõime negatiivsete energiate vastu. On heaks abivahendiks meditatsioonis, luues sisemise rahu ja selguse. Mäekristall vahendades valgusenergiat, puhastab energiaid, tervendab ja tasakaalustab kõiki energiakeskuseid kehas. Mäekristall on võimas kosmilise energia/info vahendaja.
 
Ametüst on kaunis lillat värvi kvartsikristall, olles samuti populaarseim ja võimsaim kristalliline. Ametüstil on rahustavad omadused, aidates leevendada stressi ja ärevust, tuues rahu ja selgust meelele. Ametüst avab kroonkeskuse ja toob selguse mõtetesse. Ametüst on väga hea kaitsekristall ning emotsioonide tasakaalustaja. Lisaks sellele on ta suurepärane abiline meditatsioonis ning unehäirete korral, aidates luua rahuliku ja sügava une.
 
Tiigrisilm loob kaitsevälja negatiivsete energiate vastu ning toetab kandja positiivset energiat. See kristall suurendab enesekindlust, julgust ja visadust ning loob tasakaalu ja meelelist stabiilsust. Paljud inimesed kasutavad tiigrisilma meditatsioonis, et leida sisemist rahu ja selgust. Avab intuitsioonikanalid. Tiigrisilm annab jõudu, toetab keskendumisvõimet ning toob/annab kindlameelsust ja sihikindlust oma eesmärkide saavutamisel.