Aroomiõli Kookos

Tootekood: 1646

10ml

560€ / L

Juhis: Lisa 2 - 3 tilka aroomiõli ja veidi vett aroomihajuti peal olevale alusele. Süüta allolevas hoidikus asuv küünal, et aroom õhus levida saab. Võib kasutada ka difuuseris.

Hoiatus. ainult lõhnastamise jaoks! Hoidke lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas!

 

Directions: Add 2/3 drops of fragrance oil and some water in the cup placed on top of the oil burner. Light the candle placed in the holder below for the fragrance to waft in the air.

Warning: For fragrance use only. Keep out of reach of children and pets.

 

5,60 €
Aroomiõli Kookos
Meeleolu Parandamine
 
???? Toksilises maailmas, kus stress ja mure on sageli meie kaaslased, otsime pidevalt viise, kuidas lõõgastuda ja leida rahu.
 
???? Üks peidetud aare, mis võib pakkuda leevendust ja heaolu, on aroomiõli Kookos.
 
????Aroomiõlid on looduslikud tooted, mis on ekstraheeritud taimede osadest nagu lehed, õied ja viljad. Kookosaroomiõli on valmistatud puhta kookosõli baasil, mis on tuntud oma tervislike rasvade ja toitainete sisalduse poolest. Seda austatakse ka selle mitmekülgsete kasutusvõimaluste tõttu, alates koduhooldusest kuni nahahoolduseni.
 
???? Aroomiõli Kookos on rikkalik antioksüdantide ja antimikroobsete omaduste poolest. Lisaks võib Aroomiõli Kookos toetab immuunsüsteemi tänu oma antibakteriaalsetele omadustele.
 
???? Aroomiõli Kookos aitab leevendada stressi ja ärevust. Selle õrna ja magusa lõhnaga on võimalik luua rahulik ja rahustav keskkond, mis aitab lõdvestuda ja parandada une kvaliteeti.
 
???? Aroomiteraapia seanss kookosaroomiõliga võib olla ideaalne viis meeleolu tõstmiseks ja sisemise rahu leidmiseks.
 
???? Aroomiõlil Kookos on mitmeid kasutusvõimalusi kodus. Seda saab kasutada õhuvärskendajana hajutis või küünalde valmistamiseks, et luua meeldivat atmosfääri. Samuti võid lisada paar tilka vanniveele, et nautida lõõgastavat spaakogemust kodus.
 
???? Kookosaroomiõli paistab silma teiste aroomiõlide seas oma võimsa niisutava omaduse ja magusa lõhna poolest. Kui võrrelda seda näiteks lavendli või piparmündiõliga, on kookosaroomiõli pehmem ja vähem intensiivne, sobides seega suurepäraselt neile, kes eelistavad kergemaid lõhnu.
 
???? Lisaks on see ideaalne baasõli, mis seguneb hästi teiste eeterlike õlidega, võimaldades luua isikupäraseid aroomisegusid.
Aroomiõli Kookos on terviklik lahendus parema tervise ja elukvaliteedi poole.
 
 
 
Aroma oil in Coconut
Improving the mood

Aroma oil Coconut helps relieve stress and anxiety. With this gentle and sweet scent, it is possible to create a peaceful and soothing environment that helps you relax and improve sleep quality.

An aromatherapy session with coconut aroma oil can be a perfect way to uplift your mood and find inner peace.

 Aroma oil in Coconut has many uses at home. It can be used as an air freshener in a diffuser or to make candles to create a pleasant atmosphere. You can also add a few drops to the bathwater to enjoy a relaxing spa experience at home.

In addition, this is an ideal base oil, which mixes well with other essential oils, allowing you to create individual aroma blends.
Coconut aromatic oil is a comprehensive solution towards better health and quality of life.