100% NATURAALSEST SOJAVAHAST kristalliküünal "Mehemühin"

Tootekood: 1696

9*10cm

põlemisaeg 30h

Küünal on valmistatud 100% naturaalsest sojavahast (mitte-GMO), mis on vaba pestitsiitidest, herbitsiididest ja sojaubadest saadud toksiinidest. See vaha on looduslik toode. Küünal on mittetoksiline ja tervisele ohutu ning tekitab põlemisel 90% vähem tahma kui parafiinküünal. Sojavaha plekke on lihtne eemaldada, piisab vaid kuumast seebiveest. Küünalt pole kunagi loomade peal testitud. Küünla tootmisel on kasutatud dekoratiivklaasi ja puuvillaseid tahke. Paksust klaasist, elegantse värviga, sünteetiliste värvaineteta originaalpakend on ideaalne kingitus igaks sündmuseks. See küünal on allergikutele kahjutu ning võib põletada laste ja lemmikloomade juuresolekul.

20,00 € 14,00 €

Küünal, mis äratab meestes igavese kevade.

See küünal on loodud selleks, et tuua meestele rahu, värskust ja uuenemise tunnet, justkui igavene kevad puhkeks südames.

Selle koostisosad on hoolikalt valitud, et luua täiuslik harmoonia ja tasakaal nii lõhnas kui ka energias.

Bergamot, Sandel ja Piibeleht koosnevad peamistest aroomidest, mis pakuvad sügavat rahustust ja värskendavat puudutust.

Lisaks aitavad küünla sees peituvad kristallid - Mäekristall, Must Turmaliin ja Karneool - luua keskkonna, mis toetab eneseleidmist ja selguse saavutamist.

Küünla koostisosad

 • Bergamot - pakub värskust ning aitab leevendada stressi ja ärevust.

• Sandlipuu - toob sügavat rahustust, aidates samal ajal tõsta meeleolu.

• Piibeleht - lisab magusat ja samas värske kevadise noodi küünla aroomiprofiilile, tõstes viljakust ja läbilöögivõimet.

 Küünlas olevad kristallid Mehemühin küünal sisaldab mitmeid maagilisi kristalle, millel on erilised omadused ja mõju. Iga kristall toob endaga kaasa erineva energia ja eesmärgi, et toetada kandja vaimset teekonda, tuua kaitset ning positiivset muutust.  

 • Mäekristall on tuntud oma võimsa energia puhastava toime ja tasakaalustava omaduse poolest. See aitab selgitada mõtteid, suurendab eneseteadvust ja intuitiivsust. Mäekristall on abiks meditatsioonis, aidates luua tugevama ühenduse oma sisemise minaga ja universumiga. tuntud oma puhastavate ja energia tasakaalustavate omaduste poolest 

 • Must turmaliin pakub kaitset negatiivsete energiate ja elektromagnetilise kiirguse eest. See kristall aitab leevendada stressi, ärevust ja kaitseb kandjat negatiivsete mõtete eest. Lisaks aitab must turmaliin maandada energiaid ja tugevdada keskendumist ning kaitseb negatiivse energia eest, suurendades füüsilist heaolu. 

• Karneool on tuntud oma elujaatava energia ja positiivsuse poolest. See kristall aitab vabaneda vanadest negatiivsetest mustritest, toob esile loovuse, suurendab vitaalsust ja tõstab libiidot. Karneool parandab enesekindlust ja julgustab uutele väljakutsetele vastu astuma.

Kokku loob see küünal keskkonna, mis mitte ainult ei too meeldivat aroomi eluruumidesse, vaid aitab ka meestel leida sisemist rahu ja tasakaalu.

 Igavene kevad südames on metafoor uuele algusele ja värskusele, mida iga päev endas kanda.

Küünlarituaali sooritamine

Enne küünla süütamist on oluline meeleolu loomiseks hetk maha võtta.

• Sügav hingamine ja keskendumine eesmärgile aitab luua tugevama sideme rituaali ja selle potentsiaalsete tulemustega.

• Kujuta ette, kuidas iga küünlaleegi flämm esindab uut algust ja võimalust elus.

• Mõtiskle selle üle, kuidas küünla valgus ja soojus täidavad ruumi, tuues kaasa muutused ja uued algused.

• Küünla jõu säilitamine

Veendu, et küünal põleks ohutult ja ära jäta seda järelevalveta.

• Kasuta küünla süütamisel ja kustutamisel alati positiivseid mõtteid ja soove.

• Mõtiskle küünla põledes regulaarselt selle üle, kuidas iga leek võib tuua ellu uut elujõudu ja rõõmu.

• Küünla võim peitub mitte ainult tema põlemises, vaid ka selles, kuidas me teda kasutame, et võimendada oma sisemist jõudu ja positiivseid soove. Üks lihtne küünal võib tõepoolest muutuda meestes igaveseks kevadeks, kui see on kasutatud armastuse, lootuse ja uute alguste sümbolina.