Sinine rituaalküünal; Emotsionaalne tervenemine; Tõde ja õiglus

Tootekood: 1539

Põlemisaeg 0,5h

0,5*15cm

100% naturaalsest mesilasvahast küünal

1,00 €

See värv aitab kutsuda esile vee-elemendi rahu ja kannatlikkust. Sinine kannab endas õrna, kuid võimsat energiat. Kui soovid saavutada tõde ja õiglust, vali sinine küünal. See sobib ka emotsionaalseks tervenemiseks. Väga vaimne (tumedam) sinine aga aitab tervendada ja äratada psüühikat. Me näeme sinist, kui vaatame selgel päeval taevasse. Sellel värvil, mis on valge ja sinise segu, on mõlema omadused. See on rahuliku, ühtse, segaduseta, tundmatute teadmiste poole püüdlev värv.

 1. Parapsühholoogiliste võimete tõstmiseks on hea teha sinise küünla meditatsiooni.

 2. Rahunemiseks vaadake hästi sinise küünla leeki.

 Sinist varjundit, nagu mustagi, eristab hämmastav energia, mis on võimas relv kurjade vaimude vastu. Seda värvi küünlad on varustatud suure salapära ja erilise auraga. Paljudel juhtudel kasutatakse neid teatud atmosfääri saavutamiseks.

 Lisaks sellele kaitsevad sinised küünlad teiste inimeste murede, kurjade kavatsuste eest ning annavad tarkuse ja vaimse jõu.

 Mõnel juhul viiakse läbi kaalulangetamise rituaale. 

 Sinine värv tähistab rahu, võrdseid suhteid, tundlikkust, vastuvõtlikkust, soovi saavutada terviklikkus. See on rahuliku vee ja õhtutaeva sümbol, vaikuse ja salapära hoidja. Pidev sinise küünla põletamine aitab taastuda rasketest haigustest.