100% naturaalsest sojavahast kristalliküünal "Armastusevalgus"

Tootekood: 1720

9*10cm

põlemisaeg 30h

Kaasas valge kinkekarp ja puidust kaas.

Armastusevalguse küünal esindab Armastust ja Valgust, mis on elu põhielemendid. See küünal on rahu sümbol, tuues rõõmu, andes lootust ning on teejuht armastuse ja valguse teekonnal. Ja on palju enamat kui lihtsalt valgusallikas, viies meid valgusenergia kogemisele lähemale meie igapäevaelus.

 

Küünal on valmistatud 100% naturaalsest sojavahast (mitte-GMO), mis on vaba pestitsiitidest, herbitsiididest ja sojaubadest saadud toksiinidest. See vaha on looduslik toode. Küünal on mittetoksiline ja tervisele ohutu ning tekitab põlemisel 90% vähem tahma kui parafiinküünal. Sojavaha plekke on lihtne eemaldada, piisab vaid kuumast seebiveest. Küünalt pole kunagi loomade peal testitud. Küünla tootmisel on kasutatud dekoratiivklaasi ja puuvillaseid tahke. Paksust klaasist, elegantse värviga, sünteetiliste värvaineteta originaalpakend on ideaalne kingitus igaks sündmuseks. See küünal on allergikutele kahjutu ning võib põletada laste ja lemmikloomade juuresolekul.

20,00 €
Armastusevalguse küünal esindab Armastust ja Valgust, mis on elu põhielemendid. See küünal on samal ajal seotud ka rahu, rõõmu ja lootusega ning sügava tähendusega, kandes endas mitmeid olulisi teisigi sõnumeid. Süüta see küünal austuse ja armastuse tähistamiseks. Kui süütame selle küünla, teeme seda mitte ainult armastuse ja valguse manifesteerimiseks, vaid ka austuse ning sügava kiindumuse väljendamiseks. Kui küünal süüdatakse, hõljub selle leek õrnalt õhus, valades ümber enda sooja valguse. Ja see valgus ei esinda mitte ainult väljastpoolt tulevat valgust, vaid ka sisemist kutset armastuse ja valguse juurde. Armastusevalguse küünal kutsub meid keskenduma sisemisele rahule ja õnnetundele, tuletades meelde, et armastus ja valgus on alati meiega, ootamas vaid meie avatud südameid. See küünal on suurepärane abiline meie teekonnal armastuse ja valguse kogemisele. Kui me suhtume küünla süütamisse austusega, süvenedes peentasandilt küünla põlemisel õhkuvatele sõnumitele, viib see meid sügavale armastuse ja valguse kogemusse. Küünla leek juhib meid teejuhina, näidates meile sisemise rahu ja õnnetunde allikat. Armastusevalguse küünal on võimas, et me ei pea selle mõju alahindama. Kui me selle tähendusliku küünla valguses mediteerime või oma palveid loeme, loob see tugeva ühenduse valgusmaailma kõrgemate energiatega. Seega võime öelda, et Armastusevalguse küünal on palju enamat kui lihtsalt tavaline valgusallikas. See küünal on rahu sümbol, tuues rõõmu, andes lootust ning on teejuht armastuse ja valguse teekonnal. Ja on palju enamat kui lihtsalt valgusallikas, viies meid valgusenergia kogemisele lähemale meie igapäevaelus.
 
Mineraalide esindajana küünlas kasutatud:
 
Mäekristall on üks populaarsemaid ja levinumaid kristalle ning on väga võimas kivi. Mäekristall tõstab energiat ja toob meelele ja kehale selguse ning tasakaalu. Mäekristall aitab suurendada energiat, tugevdada intuitsiooni ning loob kaitsevõime negatiivsete energiate vastu. On heaks abivahendiks meditatsioonis, luues sisemise rahu ja selguse. Mäekristall vahendades valgusenergiat, puhastab energiaid, tervendab ja tasakaalustab kõiki energiakeskuseid kehas. Mäekristall on võimas kosmilise energia/info vahendaja.
 
Ametüst on kaunis lillat värvi kvartsikristall, olles samuti populaarseim ja võimsaim kristalliline. Ametüstil on rahustavad omadused, aidates leevendada stressi ja ärevust, tuues rahu ja selgust meelele. Ametüst avab kroonkeskuse ja toob selguse mõtetesse. Ametüst on väga hea kaitsekristall ning emotsioonide tasakaalustaja. Lisaks sellele on ta suurepärane abiline meditatsioonis ning unehäirete korral, aidates luua rahuliku ja sügava une.
 
Roosa Kvarts kristalli seostatakse armastusega, nii iseenda vastu kui ka teiste vastu. Ta loob rahu, harmooniat ja tasakaalu. Roosa Kvarts avab südametšakra, suurendab empaatiavõimet ning toob positiivsust ja õrnust igapäevaellu. Roosa Kvarts on suurepärane uneraskuste leevendaja, emotsionaalkeha tervendaja ning stressi ja ärevuse vähendaja. Roosa Kvarts tugevdab suhteid, parandab enesehinnangut ning loob harmoonilist atmosfääri. See kristall on seotud ka eneseandestuse ja enesehooldusega ning aitab leida rahu ja armastust iseendas. 
 

Taimeriigi esinadajatest, lõhnastajana kristalliküünlale mõjusust juurde andva eeterliku õlina kasutatud:

 
Roos on mitmekülgne ja elegantne lill, keda seostatakse armastuse ning ilu sümbolina. Roosi õrn õie lõhn annab lummava aroomi, mis lisab tonaalsusena sensuaalsust ja elegantsi ning tõstab energiat keskkonnas, kus küünalt põletatakse. 

Kadakamari on aga tuntud kasulikuna tervist ja üldist heaolu loovate omaduste poolest. Olles antioksüdant, puhastab küünla põletamise korral õhku ruumis ning toetab keha üldist tonaalsust ja tervislikku seisundit. 

Bergamot tasakaalustab meeli, tuues esile rahu ja rahulolu tunde, mis omakorda parandab kõiki suhetega seotud emotsioone, luues ülivõimsa positiivselt lõõgastava õhkkonna.e