100% naturaalsest sojavahast kristalliküünal " Armukadedus"

Tootekood: 1715

9*10cm

põlemisaeg 30h

Kaasas valge kinkekarp ja puidust kaas.

See unikaalne küünal on loodud spetsiaalselt selleks, et aidata teil vabaneda ja leevendada armukadeduse negatiivseid emotsioone. Küünal on valmistatud kvaliteetsetest koostisosadest, mis on hoolikalt valitud selleks, et luua rahustav ja tasakaalustav atmosfäär. Küünla kasutamine on lihtne - süüdake see ja laske sellel põleda ruumis, kus tunnete end kõige mugavamalt. Küünla meeldiv aroom aitab teil lõdvestuda ja keskenduda hetkele, aidates teil lahti lasta armukadedusest tingitud pingeid ja ärevust.

Olgu see imeline armukadedust lahustav küünal usaldusväärne kaaslane teel emotsionaalse tasakaalu ja heaolu poole! 

 

Küünal on valmistatud 100% naturaalsest sojavahast (mitte-GMO), mis on vaba pestitsiitidest, herbitsiididest ja sojaubadest saadud toksiinidest. See vaha on looduslik toode. Küünal on mittetoksiline ja tervisele ohutu ning tekitab põlemisel 90% vähem tahma kui parafiinküünal. Sojavaha plekke on lihtne eemaldada, piisab vaid kuumast seebiveest. Küünalt pole kunagi loomade peal testitud. Küünla tootmisel on kasutatud dekoratiivklaasi ja puuvillaseid tahke. Paksust klaasist, elegantse värviga, sünteetiliste värvaineteta originaalpakend on ideaalne kingitus igaks sündmuseks. See küünal on allergikutele kahjutu ning võib põletada laste ja lemmikloomade juuresolekul.

20,00 €

Armukadedus on tugev emotsioon, mis võib tavaliselt tekkida armastuse, kahtluste või ebakindluse tagajärjel. Küünal võib selles kontekstis sümboliseerida armukadeduse põletavat tunnet ja intensiivsust. Küünal võib kujutada ka seda, kuidas armukadedus võib olla valgustamata ja varjatud emotsioon, mis süttib ja levib kiiresti, luues segadust ja pingeid suhtes. Arvestades küünla omadusi, võib selle valgus ja soojus esindada armukadedusest põhjustatud kirge ja intensiivsust. Küünla leegi rahutu liikumine võib peegeldada armukadeduse ebastabiilsust ja muutuvat olemust.

Armukadedus võib tekitada pingeid ja konflikte suhtes, kuna see väljendab usaldamatust ja ebakindlust partneri suhtes. Oluline on mõista, et armukadedus võib olla kahjulik ning soovitav on leida viise sellest üle saamiseks ja suhte tugevdamiseks. Kommunikatsioon on võtmetähtsusega, et selgitada välja hirmud ja ebakindlused ning töötada koos lahenduste leidmise nimel. Armukadedus võib olla loomulik emotsioon, kuid selle jätkusuutlikkuse tagamiseks on oluline teadvustada ja kontrollida oma reaktsioone. 

Küünla taotluslik kasutamine armukadeduse leevendamiseks on väga efektiivne viis selle negatiivse tunde vähendamiseks ja kontrollimiseks. Esiteks, enne küünla süütamist istu vaikses ja rahulikus keskkonnas ning keskendu oma tundele armukadeduse suhtes. Seejärel süüta küünal ning visualiseeri, kuidas selle leegi energia aitab sul vabaneda armukadedusest ning toob rahu ja tasakaalu sinu südamesse. Samuti võid endalt küsida, mis on armukadeduse põhjus ja kuidas saaksid tundeid leevendada ning asendada positiivsemate emotsioonidega. Küünal on abiks fookuse hoidmisel ning selguse saamisel, kuidas edasi liikuda ja negatiivsetest tunnetest vabaneda. Oluline on usaldada protsessi ja anda endale aega tunda ning mõista oma emotsioone.

 

Mineraalidest toetab armukadedusest vabanemisel 

Arbuusturmaliin, kes on tuntud emotsionaalselt tervendava ja tasakaalustava mõju poolest ning aitab vabaneda negatiivsetest emotsioonidest nagu ka armukadedus, luues rahu ning harmooniat. Arbuusturmalini kasutatakse sageli ka energiavälja puhastamiseks ja õnne ellu kutsumisel. 

Taimeriigi esindajatest leevenduslikku abi küünla lõhnabuketis pakuvad

Ylang-ylang, kes on tuntud oma rahustavate ja lõõgastavate omaduste poolest ning teda kasutatakse sageli emotsionaalse tasakaalu loomiseks ja negatiivsete tunnete leevendamiseks, sealhulgas armukadeduse korral. Ylang-ylangi aroom aitab vähendada ärevust, stressi ning suurendab enesekindlust ja eneseväärtust. 

Jasmiin, tõstes toonust, leevendades armukadedust kui nähtust sellist. Jasmiin on tuntud oma rahustavate ja lõõgastavate omaduste poolest. Selle aroom aitab vähendada stressi, ärevust ning soodustab positiivset meeleolu ja lõõgastumist. Jasmiini lõhn on sageli seotud armastuse, sensuaalsuse ja positiivsete emotsioonidega. Jasmiin aitab tuua harmooniat, eneseväärtust ja usaldust. Lõdvestu, hinga sügavalt sisse jasmiini lõhna ning keskendu rahulikule ja tasakaalukale olekule. Oluline on lasta endal tunda ja mõista oma emotsioone ning usaldada protsessi. 

Vanill (ingellik/toitev/turvalisus)Vanilje aroom on rahustav, aitab vähendada ärevust ja stressi. Teda seostatakse sageli meeldivate emotsioonidega nagu rõõm ja rahulolu. Vanilje leevendab unetust ja soodustab lõõgastumist.

Sidrunmeliss rahustab ja leevendab stressi. Ta aitab vähendada ärevust ning loob rahuliku ja tasakaaluka meeleseisundi. Sidrunmeliss toimib hästi ka unetuse leevendamiseks. Samuti ta tuntud kui looduslik antidepressant ning emotsionaalse tasakaalu looja.