100% Naturaalsest Eesti Mesilasvahast küünal - tumesinine - metallist toosis

Tootekood: 1725

diam. 6,5cm

kõrgus 4,5cm

70g

põlemisaeg 12h

 Asetage küünal kuumakindlale alusele, süttida võivatest esemetest eemale. Olge ettevaatlik põleva küünla liigutamisega, anum võib olla kuum. Hoidke küünalt laste ja loomade eest. Ärge jätke põlevat küünalt järelevalveta. 

10,00 €

???? Meie küünlad on valmistatud kõrgekvaliteetsest ja 100% puhtast Eesti mesilasvahast.

???? Tegemist on ainulaadsete küünldega, mis pakuvad mitmeid eeliseid, luues meeldiva atmosfääri nii kodus kui kontoris. 

???? Esiteks, mesilasvaha, millest küünlad valmistatud, on looduslik toode, mis kogutud hoolikalt hooldatud mesilasperedest. See tähendab, et meie küünlad ei sisalda kahjulikke kemikaale ega sünteetilisi lisaaineid, mis võivad ruumis õhusaastet tekitada. Seega on see suurepärane alternatiiv traditsioonilistele küünaldele.

???? Lisaks on meie küünaldel meeldiv aroom, mis tuleneb 100% naturaalsest mesilasvahast. Sellel on õrn ja meeldivalt magus lõhn, mis lõõgastab ning loob harmoonilise keskkonna.

???? Mesilasvahast küünlad aitavad vabaneda stressist ning paremini lõõgastuda. Vahal on ka loomulik tervendav jõud. Põlemisel eraldub vahast antimikroobseid ensüüme, ravimeetri kandjaid - koduõhk puhastatakse. See on eriti kasulik viirusnakkuste puhangute ajal.

???? Meie valmistatud küünlad on ka äärmiselt tõhusad, sest mesilasvaha sulamistemperatuur on kõrgem kui teistel vahadel. See tähendab, et küünlad põlevad aeglasemalt ja kestavad kauem kui traditsioonilised küünlad. Seega saab küünlaid nautida pikki tunde.

???? Meie mesilasvahast küünlad on saadaval erinevat värvi metallist toosides. 

???? Olgu see siis /romantiline/õhtusöök kodus, puhkuselaager või peoõhtu sõpradega, meie küünlad on täiuslikud kaaslased igati rõõmsa atmosfääri loomiseks. Julgustame kasutama mesilasvahast küünlaid mitte ainult dekoratiivsetel eesmärkidel, vaid ka lõõgastumiseks ja meeleolu parandamiseks.

???? Meie küünlad on valmistatud armastuse ja hoolikusega ning oleme kindlad, et see muudab ruumi atmosfääri veelgi erilisemaks.

Küünla põletamisel tekkinud "lombi" korral, kustutage küünal ja laske hanguda ning süüdake uuesti. Nii pikendab küünla põlemisaega.

Soovituslik järjestikku küünla põletamise aeg 3h