Kristallvalgusteraapia

 
 
Aina logo 21 printimiseks (Circle Sticker).png (273 KB)
???? Kui otsid lõõgastust ja heaolu, on võimalus nautida meie juures professionaalset massaažiteenust.
Tule ja koge lõõgastavat massaaži ja puhkust igapäeva pingetest.
 
???? Massaažil on palju tervendavaid omadusi ning see aitab lõdvestada keha ja vaimu.
 
Aina Tälli pakub erinevaid massaažiliike:
Klassikaline massaaž
Klassikaline massaaž koos kuputeraapiaga,
India peamassaaž ( Champi )
Laavakivimassaaž
Aroomimassaaž
Reiki
 
???? Õdus atmosfäär ja meie professnaalne massöör tagab meeldiva ning lõõgastava kogemuse, olles pühendunud Sinu heaolule, kasutades kvaliteetseid looduslikke õlisid, et tagada parim tulemus.
 
???? Teraapiaruum on avatud kõigile, kes soovivad unustada argimured, et sukelduda lõõgastavalt tervendavasse massaažimaailma.
 
???? Tule luba endale sügav lõõgastavalt tervendav sessioon nii füüsilisel kui vaimsel tasandil!
Oled südamest oodatud!
 
HINNAKIRI 2024
 
???? Klassikaline massaaž
* 30 min 25 €
* 60 min 40 €
* 90 min 55 €
 
???? Klassikaline massaaž koos kuputeraapiaga
* 60 min 45 €
* 90 min 60 €
 
???? India peamassaaž / Champi
* 35 min 25 €
 
???? Laavakivimassaaž
* 70 min 55 €
 
???? Aroomimassaaž
* 60 min 40 €
 
???? Reiki
* 60 min 30 €
 
Broneeri aeg siit või helista +372 53 435 597
 
 
 
Nimetu kujundus (37).png (799 KB)
 
Miks Kristallvoodi tervendusseanss kasulik on?

Kristallvalgusteraapia Mõju Tervisele

❕ Avastus, mis võib muuta sinu elu.

Kujuta ette, et Sul on võimalus tunda end mitte ainult vaimselt ja füüsiliselt paremini, vaid ka emotsionaalselt harmoonilisemalt, lihtsalt kristallvalgusteraapia abil! Kristallvalgusteraapia on uudne meetod, mis köidab üha enam inimesi üle maailma, pakkudes tervisele mitmeid sügavaid kasulikke mõjusid. 
Aga mis see tegelikult on ja kuidas võib see mõjutada sinu üldist heaolu?

Kristallvalgusteraapia ühendab vana ja uue, kombineerides sajandeid vanu kristalliteraapia tehnikaid ning kaasaegset, teaduslikult arendatud valgusteraapia tehnoloogiat. Kasutades hoolikalt valitud kristalle, millest igaüks kiirgab oma eripärast ja sädelevat värvi valgust, aitab see teraapia harmoneerida keha energiavälju ning luua sügava ja kestva heaolu. See on loomulik ja mitteinvasiivne meetod, keskendudes keha loomuliku tervenemisvõime toetamisele ja tugevdamisele, pakkudes puhastavat ja uuendavat mõju nii kehale, vaimule kui ka hingele.

Kristallvalgusteraapia ei ole lihtsalt trendikas holistiline lähenemine, vaid see on teaduslikult toetatud meetod, mis võib oluliselt parandada meie tervislikku seisundit. Kui avame oma meeled ja kehad kristallide imelisele maailmale, võime avastada uue tasandi tervenemises ja elujõus. Mitmed teaduslikud uuringud on hakanud toetama kristallvalgusteraapia kasutegureid. Näiteks on uuringud näidanud, et teatud värvivood võivad parandada meeleolu ja vähendada stressi. Kristallidel on unikaalsed omadused, mis resoneeruvad meie keha loomulike bioenergeetiliste välja tasemetega, luues harmoonilise voolu ja võimaldades positiivseid muutusi esile kutsuda, luues ruumiliselt suurema energeetilise välja loomulikule keha ise-tervenemisele. Valguse mäng kristallide pinnal loob tõelise visuaalse sümfoonia, mis avardab meie meeli ning toob meid sügava rahu ja tasakaalu seisundisse.

 

Valguse Mõju Kristallidele
Kui valgus läbistab kristalli, hakkab see resoneerima kristalli sisemise struktuuriga. See resonants mõjutab nii kristalli energiat kui ka ümbritsevat keskkonda. Teadlaste sõnul on kristalli ja valguse omavaheline suhe täpne ja harmooniline – valgus justkui "virgutab" kristalli molekule, suurendades nende aktiivsust ja efektiivsust. See peen mehhanism võib muudab kristalli võimsaks tööriistaks mitmesugustes rakendustes, kaasa arvatud tervishoid ja heaolu.

 

Kuidas Kristallvalgusteraapia parandab Sinu rakkude struktuuri.
Kujutage ette maailma, kus tervendamine toimub mitte ainult ravimitega, vaid sügavate vibratsioonide ja valguse abil. Kristallvalgusteraapia avab võimaluse kogeda sellist imelist tervenemist. Kristallid pole lihtsalt ilusad ja kaunid looduse kingitused, vaid need kannavad endas unikaalset vibratsiooni, mis võib meie keha tasakaalustada ja tervendada. Kristallide vibratsioonid on oma olemuselt peenenergeetilised, mõjutades meie kogu organismi molekulaarsel tasandil. Selleks, et mõista, kuidas kristallvalgusteraapia toimib, tuleb esmalt aru saada kristallide eripärasest vibratsioonienergiast.

 

Kristallide mõistatus: Molekulaarse struktuuri tõeline võlu
Kõikjal meie ümber leidub imepäraseid kristalle, mis köidavad meie tähelepanu oma korrapärase ja kauni struktuuriga. Aga kuidas need looduse kunstiteosed tegelikult töötavad?

Kristallide molekulaarstruktuur on looduse üks keerukamaid ja kaunimaid nähtusi. Nende suhe valgusega toob esile kordumatud omadused, mis mõjutavad positiivselt meie tervist ja heaolu. Nende võlu seisneb mitte ainult nende visuaalses korrapäras, vaid ka nende võimes harmooniat ja ilu meie igapäevasesse ellu tuua. Kristallide uuringud ja nende rakendused jätkavad inimkonna vaimustamist, pakkudes uusi võimalusi ja sügavamaid teadmisi looduse imedest.

 

Kristallide Ainulaadne Struktuur
Kristallid on looduse ühed täiuslikumad struktuurid, kus iga aatom ja molekul on paigutatud ideaalsesse korra. See korrapära ei ole ainult ilus vaatepilt, vaid mängib ka olulist rolli nende omadustes. Molekulaarne sümmeetria ja puhtus määravad, kuidas kristallid interakteeruvad ümbritseva maailma ja ennekõike valgusega. Selle korrapära tõttu olid need juba ammustel aegadel hinnatud esemed, olgu neil siis spirituaalne või teaduslik väärtus.

 

Mõju rakutasandil. 
Kristallvalgusteraapia toimib läbi resonantsi printsiibi. Kristallide vibratsioon resoneerub rakkude veemolekulidega, parandades ja taastades nende täiuslikku geomeetriat. Seda protsessi võib võrrelda häälestatud viiulikeele mõju üldise kõla parandamisega. Kui kristallid on õigesti valitud ja paigutatud, võivad nad aktiveerida veemolekulide harmoonilise vibratsiooni, mis omakorda toetab rakkude optimaalseid funktsioone. 

 

Veemolekulide tähtsus rakkudes.
Inimkeha koosneb peamiselt veest. Veemolekulid meie rakkudes mängivad kriitilist rolli igas füsioloogilises protsessis, olles raku tervise ja funktsionaalsuse põhikomponentideks. Veemolekulide struktuuri ja puhtusega kaasneb tohutu mõju rakkudele ja seeläbi kogu kehale. Kui veemolekulide struktuur on kahjustunud, võivad rakud muutuda ebatervislikuks ja altiks haigustele.

 

Veemolekulide transformatsioon rakkudes.
Kristallide ja valguse koostoimimisel toimub üks tähelepanuväärne protsess – meie rakkude veemolekulide transformatsioon. Kui valgus resoneerub kristalli struktuuriga, kandub see resonants ka meie keha rakkudele, muutes nende sees asuvad veemolekulid kauniks ja korrapäraseks. See unikaalne omadus aitab kehal saavutada parema tasakaalu ja heaolu, muutes rakud vastupidavamaks ja paremini toimivaks.

 

Paranemine ja tervise edendamine.
Kui veemolekulid resoneeruvad harmooniliselt kristallide vibratsiooniga, algab paranemisprotsess. Rakud, mis saavad tagasi oma algse tervisliku struktuuri, töötavad tõhusamalt ja peavad paremini vastu stressile ja haigustele. Uuringud näitavad, et kristallvalgusteraapia võib parandada rakkude ainevahetust, kiirendada taastumisprotsessi ja tugevdada immuunsüsteemi. See kõik kokku loob tugeva aluse tervele ja hästi toimivale organismile.

 

Vaimse tervise paranemine. Stress ja ärevus on tänapäeva ühiskonnas laialt levinud probleemid. Kristallvalgusteraapia on tõhus vahend sellega toimetulekuks. Terapeutiline valgus ja kristallide energia koos aitavad rahustada meeli, vähendada ärevust ja suurendada keskendumisvõimet.

 

Füüsilise heaolu edendamine. Lisaks vaimsele tasakaalule võib kristallvalgusteraapia tuua märkimisväärset kasu ka füüsilisele tervisele. Terapeutiline valgus stimuleerib vereringet, parandab une kvaliteeti ning leevendab valu ja põletikku. Paljud inimesed on kogenud paremat üldist füüsilist heaolu pärast kristallvalgusteraapia seansse. Kujutage ette valgust, mis õrnalt soojendab teie nahka ja süvendab verevoolu, lõdvestades väsinud lihaseid ja viies teid rahuliku lõõgastuse seisundisse. See teraapia äratab keha enesetervendamisvõimed ja toob füüsilist leevendust igapäevastest pingetest.

 

Elukvaliteedi tõus
Lõppkokkuvõttes, kombineerides vaimse ja füüsilise heaolu paranemise, võib kristallvalgusteraapia aidata kaasa üldise elukvaliteedi tõusule. Suurenenud energiatase, parem uni ja stressi vähenemine on vaid mõned kasud, mis muudavad igapäevaelu nauditavamaks ja rahuldustpakkuvamaks. Kujutage ette, kuidas hommikul ärgates tunnete end värskena ja täis energiat, olles valmis vastu astuma päevale rahuliku ja tasakaaluka meelega. Kristallvalgusteraapia võib leida teie elus olulise koha, pakkudes pidevat toetust ja muutes igapäevased hetked harmooniliseks ja rõõmsaks.

 

Kokkuvõtteks on kristallvalgusteraapia terviklik ja tõhus viis tervise parandamiseks. See meetod, mis ühendab kristallide ainulaadse energia ja valguse meeliülendava jõu, võimaldab saavutada sügavat tasakaalu ja harmooniat. Kujutle, kuidas vaevu tajutav kristallikiirgus, kui tõttav päikesekiir tungib ettevaatlikult su kehasse, leevendades valusid ja taastades energiat. Kristallide särav valgus sulandudes Su meeltesse on nagu karges hommikupäikeses vanni võtmine, tuues kaasa rahu ja selgust. Kui soovid avastada uudset ja dünaamilist viisi oma elukvaliteedi tõstmiseks, siis anna endale võimalus. 
Sa võid avastada, et see kogemus avab sulle täiesti uue maailma, kus vaimne ja füüsiline heaolu on käega katsutavad ja omavahel läbipõimunud, pakkudes sulle igapäevaelus selgust ja energiat.

Sessioonist endast:
*Seitsme lasertipuga voogeldatud Mäekristalli on suunatud otse igale energiakeskusele, puhastades ja harmoniseerides valgusenergiaga nende tööd. Tulemusena Sinu energiakeha taastub ja keha toimib taas kui isetervenev süsteem. Nii nagu me tegelikult loodud oleme.
 
*Seansi ajal võid sa kogeda väga erinevaid aistinguid, mis on energiakeha puhastumise ja avardumise loomulik osa. Võid näiteks kogeda keha muutumist hästi kergeks (teadvuse laienemine), justkui lendad. Silmad kinni olles võid näha kujundeid ja värve. Kehas võib olla surin, külmavärinad ja kuumalained, kõik see on selle protsessi loomulik osa.
 
*Kui tunned, et infomüra su energiaväljas on muutunud väga suureks või kehas on palju pinget ja stressi, siis see teraapia aitab seda kõike lahustada ja Sind kohalollu tuua.
 
*Energiakeskustest vabastatakse blokeeringud, mis toob meeleselguse ja parema kontakti keha ruumväljaga.
 
*Füüsilise keha taastumine, lõõgastumine ja valu leevenemine.
 
*Parem ja sügavam uni, ning rahulikum meel.
 
*Tugevam ühendus oma Kõrgema Aspekti ja intuitsiooniga.
 
*Toetab organismi isetervenemise protsessi.
 
*Tugevdab immuunsüsteemi.
 
*Vabastab meeleoluhäiretest-depressioon, ärevus, hirm jne.
On ennetav vahend energiataseme languse ja väsimuse vastu.
 
*Võid saada vaimse kogemuse, vabastada mineviku negatiivseid mälestusi või avarduda transpersonaalsetesse olekutesse teadvustasanditel.
 
 
See teraapia puhastab, harmoniseerib Sinu vaimset, emotsionaalset ja füüsilist keha.
Kõrvaltoimed puuduvad.
 
Mis saab pärast seanssi?
 
Pärast seanssi on hea võtta endale vaba õhtu ja lasta veel teraapiajärgselt energiatel kehas muutusi luua. Soovitatav juua palju vett ja toituda kergelt, et aidata kehal omaks võtta uut sageduslikku olekut.
 
1 sessioon 45€
5 sessiooni 200€
10 sessiooni 300€
 
 
Broneeri aeg siit 
Toimumiskoht: Ülikooli 3; Tartu
ja või helista/kirjuta
☎️ +372 56 282 284
kristallvalgusteraapia@gaiakristallid.ee