Gaia Teadlik Loome Keskus sündmused

 
Pendlikursus ok (1).png (1.50 MB)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Gunnar Tobber mai 2024.jpg (205 KB)
 
 
 
 
 
 
 
 
Praktiline töötuba Räägime rahast peidetud teemad rahaga Ulvi Saar Tartus  (780 x 400 px).jpg (44 KB)
 
Raha manifesteerimise protsessis on oluline uurida oma uskumusi ja emotsioone raha suhtes ning tuua päevavalgele võimalikud piirangud, mis võivad Sind takistada külluse ja rikkuse ligimeelitamisel.
 
Oluline on olla avatud eneseanalüüsile ja valmis muutma negatiivseid mõtteid või uskumusi positiivseteks. See võib hõlmata tööd mineviku traumadega seoses rahaga või negatiivsete kogemuste ümberhindamist positiivseteks. Samuti on oluline praktiseerida tänulikkust ja vastuvõtlikkust, et luua positiivne vibratsioon ning avada end küllusele ja rikkusele. Manifesteerimine on protsess, mis nõuab pühendumist, kannatlikkust ja usaldust Universumi jõudude suunal. Avatus, ausus, positiivsete uskumuste loomine ja teadlikkus on võtmetegurid, mis aitavad jõuda raha küllusliku vooni manifesteerimise teel.

"Tule avasta peidetud teemad rahast, meie salapäraselt müstilises töötoas!"
saades teadlikuks sügavamalt rahaga seotud teemadest, mis on varjatult Sinu alateadvuses.
On oluline mõista rahaenergiat ja selle mõju meie elule.

Seega, selles töötoas personaalne lähenemine on Sulle suurepärane võimalus avastada uusi aspekte raha ja tema rolli kohta sinu elus.Osaluspanus 140€

Registreerimine: teadlik.loome@gaiakristallid.ee
/ 56282 284 / 55 575 939

Toimumiskoht: Ülikooli 8; Barcklay Hotell,
suur konverentsisaal
 
 
Helimassaaž Tartus (1).png (151 KB)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saale ja Raulo Tartus mai 2024.jpg (304 KB)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Saale Kareda ja Raulo Alloja loeng-töötuba Tartus pühapäeval, 5. mail  konsultatsioonikeskuses Fööniks, Ülikooli 12
Elades ja toimides puhtast teadvusest – maise pisikese inimmina soovide ja hirmude karussellilt maha astudes – on iga hetk kingitus, milles sisaldub universumi võimalikkuste lõpmatus. Ärganud osa inimkonnast vabastab end piiratud egoidentiteedi kammitsaist, et kogeda ja luua elu jumalikust perspektiivist. See teekond nõuab jäägitut pühendumist ja kristalset ausust oma inim-mina varjukülgede läbivalgustamisel ning – mis ülimalt oluline! – kehasse salvestunud laengute vabastamisel.
Ego oli vajalik töövahend ajastul, mil põhimureks oli ellujäämine. Ego oli nagu taksojuht, kes juhtis meid läbi tollal üksnes füüsilisena tajutava reaalsuse. Ent nagu eesliini teadlased on juba mõnda aega tunnistanud – me elame ainult näiliselt tahkes maailmas, tegelikult aga teatud laadi hologrammis. Nähtava maailma loomine toimub meie teadvuse kaudu kvantreaalsuses. Saades teadlikuks oma võimest reaalsust luua, muutub kõige olulisemaks enda puhastamine vanadest mustritest ja programmidest, mis on pannud inimesi taaslooma kannatustest märgistatud elu – üles-alla liikuvat ringiratast kulgemist, mida kehastab Uroborose sümbol.
Loengus käsitleme seda, kuidas õppida järjest teadlikumalt nägema läbi egoreaalsuse lõkse ja ahvatlusi, mis tõmbavad inimese puhta loomise olekust tagasi vanadesse mustritesse. Puhtas teadvuses on meie loomisvõime piiritu. Egoreaalsusse kukkudes aga võrdlemisi piiratud. Praegusel üleminekuajal on loomulik, et pendeldame nende erinevate reaalsusväljade (ajajoonte) vahel – kuni õpime järjest rohkem viibima ja looma puhta teadvuse seisundis.
Kehasse salvestunud laengute vabastamisel, mis takistavad puhtast teadvusest loomist, on suurepäraseks meetodiks Raulo Alloja kehatöö teadliku hingamise kaudu. Hingates end oma tajuga kehas sissepoole, arendame me võimet minna tähelepanuga sügavale rakustruktuuridesse ja tervendada oma keha sedakaudu täielikult. Tervenemisprotsessi käigus jõuame füüsilise keha süvakihtidesse, saame ligi oma hõredamatele kehadele ja iidsele hingemälule. Teadvustame, kuidas ületada piiratud inim-mina, sageduslikult ühilduda jumaliku plaaniga ja luua kosmilise kohalolu telg.
 
Osaluspanus: 40 eurot (sularahas koha peal)
Kohtade arv piiratud!
Palume registreeruda aadressil: saale@avardumine.ee / teadlik.loome@gaiakristallid.ee / +372 56 282 284
 
Oleme Rauloga mõlemad tulnud siia kehastusse, et teha väga intensiivset väljalist tööd koos inimkonna selle osaga, kes on valinud ülestõusmise vana maatriksi illusoorsest seotusest.
Raulo Alloja on integraalse mõõtmega kehatöö praktik. Ta on aastakümneid tegelenud hingamise kaudu keha sisestruktuuridesse sukeldumisega, avardades selle töö käigus inimeseks olemise ja kehalisuse tähendust. Õppinud kehatööd Peterburi bioenergeetika koolkonna meistrite käe all.
Saale Kareda on uue ühiskonna visionäär ja looja. Tal on anne näha inimestes Looja potentsiaali ja toetada selle avaldumist. Lisaks akadeemilisele karjäärile muusikateadlasena läbis ta Austrias elades 10 aasta jooksul arvukalt energiatöö koolitusi, Eestisse naastes täiendas end Transpersonaalse Psühholoogia ja Hüpnoteraapia erakoolis Teadlik Mina. Korraldas 2015/16 Uue ühiskonna loomise konverentse. Kõige olulisemaks enda juures peab võimet olla kogu aeg avatud energeetilise töö pidevalt uuenevate võimaluste loomisele ja allalaadimisele nii enda tarbeks kui ka teiste toetamiseks.