100% naturaalsest sojavahast kristalliküünal " Kollitroll"

Tootekood: 1722

9*10cm

põlemisaeg 30h

Kaasas valge kinkekarp ja puidust kaas.

Unikaalne ja käsitööna valmistatud kaitseküünal Kollitroll on loodud spetsiaalselt selleks, et kaitsta kodu ja keskkonda negatiivsete energiate eest. Kaitseküünal on suurepärane vahend negatiivse energia hajutamiseks, positiivse energia suurendamiseks ning ruumi puhastamiseks. Küünal aitab luua turvalist ja kaitstud atmosfääri, leevendab stressi ning edendab heaolu ja meelerahu.

 

Küünal on valmistatud 100% naturaalsest sojavahast (mitte-GMO), mis on vaba pestitsiitidest, herbitsiididest ja sojaubadest saadud toksiinidest. See vaha on looduslik toode. Küünal on mittetoksiline ja tervisele ohutu ning tekitab põlemisel 90% vähem tahma kui parafiinküünal. Sojavaha plekke on lihtne eemaldada, piisab vaid kuumast seebiveest. Küünalt pole kunagi loomade peal testitud. Küünla tootmisel on kasutatud dekoratiivklaasi ja puuvillaseid tahke. Paksust klaasist, elegantse värviga, sünteetiliste värvaineteta originaalpakend on ideaalne kingitus igaks sündmuseks. See küünal on allergikutele kahjutu ning võib põletada laste ja lemmikloomade juuresolekul.

20,00 €

Kui tunned end väsinuna, stressis või koormatuna negatiivsetest mõjudest, võib kaitseküünla põletamine olla suurepärane viis end kaitsta ja taastuda. Kaitseküünla kasutamine võib olla eriti kasulik ka siis, kui soovid luua meditatsiooni- või lõõgastumisnurka, soovid luua positiivset atmosfääri oma kodus või töökohas.... või soovid lihtsalt luua rahu ja tasakaalu enda ümber. Oluline on usaldada oma sisetunnet ja kasutada kaitseküünalt vastavalt oma vajadustele ja soovidele. 

 

Kaitseküünal Kollitroll koosneb Tiigrisilmast ja Mustast Turmaliinist, millel mõlemal on tugevad kaitseomadused.

Tiigrisilm aitab luua kaitsevälja negatiivsete energiate eest ning toetab positiivset energiat.

Must Turmaliin omakorda kaitseb negatiivse energia ja elektromagnetilise saaste eest, luues tugeva kaitsebarjääri ümber kandja.

 

Need kristallid töötavad koos, et pakkuda tugevat kaitset ja maandada negatiivset energiat. Kollitrolli küünal on loodud kahe kristalli koosmõjul, et luua kaitset ja stabiilsust keskkonnas, kus teda põletatakse. Küünla põletamine kaitseb negatiivsete mõjutuste eest ning loob turvalisust, kindlustunnet ja positiivset atmosfääri.

 

Kasutades vaid parimaid ja naturaalseid koostisosi, on Kollitrolli küünal mitte ainult efektiivne kaitsevahend, vaid kannab endas ka suurepärast lõhnabuketti, mis loob meeldivalt rahustava atmosfääri.

Sandlipuu, Vanilje, Lavendli ja Ingveri lõhnadel on kaitseküünlas mitmeid positiivseid mõjusid heaolule ja meeleolule.

Sandlipuu lõhn on tuntud oma rahustavate ja maandavate omaduste poolest, luues oma aroomiga meelelist rahu ja tasakaalu.

Vanilje lõhn on seotud turvatunde, mugavuse ja lõõgastumisega, leevendades stressi, luues hubase atmosfääri.

Lavendli aroom on tuntud oma rahustavate ja puhastavate omaduste poolest ning seda kasutatakse sageli ruumi korrastamiseks ja õhutamiseks. Lavendli aroom vähendab stressi, ärevust ning loob rahuliku ja rahustava atmosfääri. Lavendel neutraliseerib ebameeldivaid lõhnu, värskendab ruumi ning loob meeldiva ja rahuliku keskkonna. Lavendli aroom on ka seotud une soodustamise ja lõõgastumisega, luues meeldiva ja rahuliku õhkkonda ruumis. 

Ingveri lõhn omakorda on värskendav, suurendades energiat, meeli ergutades.

 

Kui need lõhnad on ühendatud kaitseküünlas, aitab nende kombinatsioon luua positiivset ja harmoonilist atmosfääri, kaitstes negatiivsete energiate eest, samaaegselt rahustavalt tõstes meeleolu.

Kui otsid võimalust kaitsta oma kodu ja lähedasi negatiivsete mõjutuste eest ning luua samal ajal meeldiv ja hubane õhkkond, siis on Kollitrolli küünal ideaalne valik.