Roosa Kvarts kaelakee filigraan

Tootekood: 1678

kaelakee pikkus 50 - 55 cm

37,00 € 25,90 €
????Armastuse ja tervenemise kristall ???? 
Roosa kvarts on aegade algusest peale olnud armastuse ja südamesoojuse sümboliks. Tema õrn roosakas toon ei paelu mitte ainult silma, vaid on ka sügavalt seotud selle kristalli maagilise mõjuga meie elus. Tuntud kui "armastuse kivi", toob Roosa Kvarts endaga kaasa rahu, leevendust ja tingimusteta armastust.
Roosa Kvarts peetakse väga võimsaks armastuse talismaniks, mis mitte ainult ei aita meelitada uut armastust, vaid tugevdab ka olemasolevaid suhteid. See kristall avab kandja südame, et armastus saaks vabalt voolata. Lisaks sellele aitab Roosa Kvarts vabastada vanadest haavadest ja kibedusest, mis võivad südant koormata, andes tuge uute võimaluste ja suhete jaoks.
Roosa kvarts ei ole ainult armastuse võimendaja, vaid sellel on ka tervendavad omadused. Tema energia aitab leevendada emotsionaalset stressi ja ärevust, tuues sellega kandjale rahulolu ja sisemist rahu. Samuti on see kasulik südame-veresoonkonna tervisele ja aitab tugevdada immuunsüsteemi.
Roosat Kvartsi saab kasutada mitmel viisil, et kasu lõigata selle armastuse ja tervenemise energiast. Näiteks võite kanda seda kaelakeena või kõrvarõngastena, et hoida selle armastavat energiat endaga kogu päeva vältel. Samuti võib roosa kvartsi asetada magamistuppa, et edendada harmooniat ja rahu suhetes, või töökohale, et luua meeldiv ja rahulik õhkkond.
Roosa Kvartsi positiivne mõju suhetele on märkimisväärne. Tema energia aitab parandada suhtlemist ja usaldust partnerite vahel, tugevdades seeläbi nende vahelist sidet. Roosa Kvarts aitab ka vähendada pingeid ja konflikte, muutes seeläbi suhted rahumeelsemaks ja armastavamaks.
Roosa Kvarts on imeline tööriist, mida kasutada nii isiklikus arengus kui ka suhete ehitamisel. Selle kristalli õrn energia toob kaasa armastuse, rahulolu ja tervenemise, aidates meil luua sügavamaid ja tähendusrikkamaid ühendusi nii iseenda kui ka teistega. Olenemata sellest, kas soovite meelitada oma ellu uut armastust või tugevdada olemasolevaid suhteid, on Roosa Kvarts imeline kaaslane teekonnal Südame Väe suunal.