Aroomiõli Tsitronella ja Sidrunhein 10ml

Tootekood: 1653

10ml

560€/L

Juhis: Lisa 2 - 3 tilka aroomiõli ja veidi vett aroomihajuti peal olevale alusele. Süüta allolevas hoidikus asuv küünal, et aroom õhus levida saab. Võib kasutada ka difuuseris.

Hoiatus. ainult lõhnastamise jaoks! Hoidke lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas!

 

Directions: Add 2/3 drops of fragrance oil and some water in the cup placed on top of the oil burner. Light the candle placed in the holder below for the fragrance to waft in the air.

Warning: For fragrance use only. Keep out of reach of children and pets.

5,60 €

Suveõhtutel, kui sääsed on liikvel, saab tsitronellaõli olla parim sõber. Tema looduslikud koostisosad on tõhusad sääsetõrjes, muutes selle õli suurepäraseks valikuks neile, kes soovivad vältida keemilisi repellente. Tsitronella aroom tõrjub sääski, pakkudes samal ajal meeldivat lõhna keskkonda.

Tsitronella ja sidrunheina aroomiõlid on tuntud oma rahustava mõju poolest. Need õlid suudavad tekitada rahulikkuse ja lõõgastumise tunde, aidates vähendada ärevust ja stressi. Paljud kasutavad neid õlisid meditatsiooni ja jooga praktiseerimise ajal, et süvendada oma emotsionaalset heaolu ja saavutada harmooniat.

Sidrunheinaõli on stressi leevendava, antibakteriaalse ja põletikuvastase omadusega. Tema värske ja tsitruseline lõhn aitab parandada meeleolu ja ergutada vaimu. Paljud inimesed kasutavad sidrunheinaõli oma õhtuste rituaalide osana, et end lõõgastada pärast pikka tööpäeva, vähendades seeläbi pikaajalise stressi mõju tervisele.

Nende õlide sissehingamine leevendab peavalu, parandab keskendumisvõimet ja tõstab üldist toonust ning meelelist selgust.

Looge oma kodus või aias lõõgastav atmosfäär, kasutades Tsitronella ja Sidrunheina aroomiõlisid lõhnalampides või difuusorites. Need õlid mitte ainult ei täida ruumi meeldiva lõhnaga, vaid pakuvad ka looduslikku lahendust õhu värskendamiseks.

Kaunista oma kodu meeldivate aroomidega, mis lisavad ruumi rahu ja värskust!

 

 


On summer evenings, when mosquitoes are on the move, Citronella oil can be your best friend. Its natural ingredients are effective in repelling mosquitoes, making this oil an excellent choice for those who want to avoid chemical repellents.

Citronella aroma repels mosquitoes while providing a pleasant smelling environment.

Citronella and Lemon grass aroma oils are known for their calming effect.

These oils can create feelings of calm and relaxation, helping to reduce anxiety and stress.

Many use these oils during meditation and yoga practice to deepen their emotional well-being and achieve harmony.

Lemon grass oil has stress relieving, antibacterial and anti-inflammatory properties. Its fresh and citrusy scent helps to improve the mood and uplift the spirit. Many people use Lemongrass oil as part of their evening rituals, to relax after a long day's work, thereby reducing the effect of long-term stress on their health.

Inhaling these oils relieves headaches, improves concentration and enhances overall tone and mental clarity.

Create a relaxing atmosphere in your home or garden using Citronella and Lemon grass aroma oils in scented lamps or diffusers. These oils not only fill the room with a pleasant scent, but also offer a natural solution for air freshening.

Decorate your home with pleasant aromas that add peace and freshness to the room!