+ 372 56 282 284

T-L

12:00 - 19:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ruuninõustamine / Saatuse muutmine / Energeetiline puhastamine: terapeut Maire Sirkel

18.02.2018
Ruuninõustamine / Saatuse muutmine / Energeetiline puhastamine: terapeut Maire Sirkel

Gaia Kristallid veel üks väga eriline terapeut-tervendaja on Maire Sirkel , kes igapäevaselt on aastaid tegelenud väga erinevate teraapiliste- ja vaimsete praktikatega. Meie juures tegeleb Maire ruuninõustamise, saatuse muutmise ja energeetilise puhastamisega.
Maire huvitub kohalike taimede ja loodusenergiate tervistavast mõjust, kasutades neid oma igapäevatöös. Taibates, et kui võimsad jõud peituvad meie esivanemates ja maas, hakkas ta uurima ruune ja skandinaavia kosmoloogiat.
Olles süvenenud ida tarkustesse ja lääne psühholoogiasse on ta jõudnud esivanemate ning maa väe juurde.

Maire räägib:
"Ruuninõustamised aitavad inimesel ennast mõista ja näitavad ära kas on needusi või muud tugevat negatiivset välismõju mõne eluvaldkonnaga seoses. Ruunid eksisteerivad väljaspool aega, seetõttu näitavad nad mõnesid asju ette, samas osutades ka millelegi olulisele minevikus, aitavad tervendada ja isegi muuta saatust.
Minu tee algas UFO lähikontaktiga aastal 1989, Võsul. http://www.tallinnatv.eu/saated…/ajaviide/taevariik-ufodega…
Sellele järgnes palju paranormaalseid kogemusi ja täielikud muutused kõigis eluvaldkondades.
Kuigi, minu esimene spontaanne kehaväline kogemus oli 9 aastaselt. Nägin unes, et lendasime vanaemaga tema toas lae all, mind äratas sellest unest ema, kes teatas, et vanaema suri öösel une pealt ja on vaja sõita maale.
Olen tervendajana inimesi aidanud juba pea paarkümmend aastat. Alustasin massaaziga. Siis tuli reiki ja selleks, et reikit mõista, õppisin traditsioonilist Hiina meditsiini ja hiljem olen praktiseerinud mõned aastad budistlikku meditatsiooni.
1999 alustasin vabastava hingamise ja ajapikku mitmete teiste energeetiliste tervendusviisidega.
Mingil hetkel kui taipasin, et toit on see, mis mõjutab inimese tervist kõige otsesemat, kuulasin paar aastat toitumisalaseid loenguid ja tegin endale selgeks toiduga tervendamise. Olen sellest ajast gluteeini ja kaseiini vabalt toitunud.
See mis toimub inimese kehaga, on tema alateadvuse väljendus. Seepärast olen õppinud ja kasutanud oma töös palju traspersonaalset psühholoogiat ja sellel põhinevaid teraaapiaid. Olen ka aastaid töötanud Tartu Vanglas, et rehabiliteerida narkosõltuvusega kinnipeetavaid. Kasutasin vabastava hingamise meetodit, aga tutuvustasin ka veidi mediteerimist, koputusteraapiat ja teisi viise eneseregulatsiooniks".

Lisainfo:

Koduleht:

https://mairesirkel.weebly.com/

FB: 

https://www.facebook.com/Ruuni-koda-2009546559293593/

 

Maire teraapiline seanss, ruuninõustamise ja energeetilise puhastamisega on orienteeruva kestvusega 120min, 50€
Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee