Raamat "365 viisi õnne püüdmiseks" Richard Webster

Tootekood: 1745

Pehmekaaneline

14*21cm

Lihtsad sammud juhuste ärakasutamiseks ja parema õnne kindlustamiseks

18,00 €
☘️ Hea õnn viitab positiivsetele sündmustele või tulemustele, mis toimuvad inimese elus või käitumises.
☘️ Hea õnn võib olla saatuslik või tuleneda isiklikest omadustest või tegevustest. See võib hõlmata edu, õnne, rahulolu ja positiivset mõju elule.
☘️ Hea õnn võib olla subjektiivne, kuna see sõltub inimese enda tõlgendusest ja ootustest. Mõne jaoks võib hea õnn tähendada materiaalset küllust ja saavutuste rohkust, samas kui teised hindavad rohkem sisemist rahu, tervist ja harmooniat. 
☘️ Hea õnn võib olla seotud ka õigete võimaluste äratundmisega ja nende kasutamisega. Inimesed, kes suudavad ära tunda ja ära kasutada soodsaid võimalusi, võivad kogeda rohkem positiivseid tulemusi ja saavutusi oma elus. Oluline on säilitada positiivne suhtumine ja jääda avatuks uutele võimalustele, et suurendada hea õnne tõenäosust.

Kokkuvõtvalt võib öelda, et hea õnn on subjektiivne mõiste, mis viitab positiivsetele sündmustele ja tulemustele meie elus. See võib olla seotud edu, õnne, rahulolu ja positiivse mõjuga elule, ning see võib tuleneda nii välisest soodsast asjaolust kui ka individuaalsetest omadustest ja tegevustest. 

Hea õnne ellukutsumiseks on mitmeid viise, mida järgida. Oluline on meeles pidada, et hea õnn ei pruugi alati käega katsutav olla.

Richard Webster`i raamatu „365 viisi õnne püüdmiseks“ raamatu soovituste abil saate oma elu suunas positiivseid muutusi tuua. Selles lõbusas ja harivas raamatus kirjeldatud tehnikad, näiteks sisetunde ajel tegutsemine, õnnetoovad amuletid ja juhuslikud heateod aitavad juhatada teed õnnele. See lihtne õpik läbiproovitud nõuannete, ootamatute soovituste ja õnnetoovaid päevi, numbreid ning kuid käsitleva teabega jagab Sulle läbimõeldud juhtnööre hea õnne suurendamiseks.