Raamat "Hinga. Lihtne revolutsiooniline kava, mis parandab su vaimset ja füüsilist tervist"

Tootekood: 1707

Unetus? Unustatud. Ärevus? Kadunud. Ravimiteta. Vererõhku alandavate ravimite ebameeldivad kõrvalnähud? Läinud. Odav ja tõhus abivahend südame- ja veresoonkonna haiguste, immuunhäirete, ülekaalulisuse ja seljavaluga ning seedetrakti häiretega võitlemiseks? Jah. Kõlab liiga hästi, et olla tõsi? Ei ole. Hinga sügavalt sisse ja usu, et see toimib tõesti.

20,00 €

Tänapäeva teadlased kinnitavad seda, mida tervendajad on töö käigus juba mitusada aastat täheldanud: teadlik hingamine võib tugevdada keha loomulikku võimet ennetada ja ravida haigusi. Teadliku hingamise abil saab leevendada või koguni välja ravida vaimset ja füüsilist stressi, kõrget vererõhku, seksuaalelu häireid, seedeprobleeme ja immuunhäireid. Õige hingamine annab õhtlasi energiat, kiirendab paranemist, parandab kognitiivseid oskusi ja aitab saavutada paremat vaimset tasakaalu.

Dr. Vranich õpetab lugejaid tõhusalt stressi maandama ja haigustega võitlema ning elukvaliteeti parandama lihtsa igapäevase kümneminutise treeningu abil. "Hinga" ühendab anatoomia ning sportliku ja tervisliku eluviisi psühholoogia ja teadvelolekuga ning näitab lugejatele, kuidas ühe hingetõmbe haaval ravida end pealaest jalatallani lihtsate harjutuste abil, mis annavad energiat, suurendavad vaimuvärskust ning toovad rahu ja rõõmu.