Müstiline šamaan ennustuskaardid

Tootekood: 152801122021

Legend räägib, et enne kui eksisteerisid aeg ja keel, eksisteerisid pühad sümbolid. Ravimiratas, Needus, Kotkas, Jaaguar ja teised rääkisid meiega isiklikult. Ilmudes lugematu arv kordi, pakkusid nad lootust, hoiatasid, valgustasid võimalusi, inspireerisid loomingut, suurendasid võimu ja jagasid teadmisi. Pühad sümbolid kuuluvad arhetüüpide ja kollektiivse alateadvuse  pärusmaale, see on vaimne ühisosa, mida jagavad nüüdisaegsed ja iidsed rahvad.

Kolm meisterõpetajat ja-tervendajat Alberto Villoldo, Collette Baron-Reid ja Marcela Lobos on ühendanud oma tarkuse ja anede, et avada "Müstilise šamaani" ennustuskaartidega uks pühade sümbolite kuningriiki. Kui sa küsid ennustuskaartidelt nõu, siis kogud võimu ja tarkust, mis aitab mõista olevikku, tervendada minevikku ja mõjutada tulevikku.

Me võime saada iseenda prohvetiks ja visionääriks. Me saame vestelda Vaimuga, rääkida loodusjõududega, suhelda oluliste arhetüüpidega-iidsete jumalatega- ilma vahendajateta. Keegi ei pea seisma Looja ja Sinu vahel või sinu ja suurte loodusjõudude vahel. 

22,50 €