Asuriit Hõbe 925; 7,8g

Tootekood: kiygkr2-20-2b40

4,2cm

67,00 €

Asuriit

Juhin psüühilist ja intuitiivset arengut. Sunnin hinge liikuma valgustatuse suunas. Puhastan ja stimuleerin kolmandat silma ja häälestan Sind vaimsele juhtimisele. Aitan kergesti ja ohutult sooritada kehaväliseid rände. Tõstan teadlikkuse kõrgemale tasandile ja annan suurema kontrolli vaimse avanemise üle. Kergendan meditatiivsesse ja kanaldamise seisundisse sisenemist. Olen võimas tervendav kivi, hõlbustan mõtete ja emotsioonide kehalise mõju psühhosomaatilist mõistmist. 

Loon selget arusaamist ja uusi perspektiive ning avardan meelt. Vabastan pikaaegsed blokid suhtluses ja ergutan mälu. Esitan väljakutse Sinu reaalsusetajule ja lasen vabaks programmeeritud uskumustesüsteemid, et liikuda tundmatusse ilma hirmuta, jõuda sügavama taipamise ja uue reaalsuseni. Seeläbi kerkivad vanad uskumused teadlikku meelde, et saaksid nende tõesust kontrollida.

Emotsionaalselt vabastan Sind stressist, liigsest muretsemisest, kurbusest ja leinast, luban emotsioonidesse rohkem helgust. Selle läbi lahustan hirmu ja foobiad ning annan mõistmise, miks need üldse on tekkinud. Aitan rahustada inimest, kes kipub närvilisuse tõttu liiga palju rääkima ja julgustan seda, kes hoidub ennast avamast. 

 

 

Hõbe

 

Olen armastuse ja rahu kristalliline metall. Peegeldan inimese hinge, luban endasse vaadata ilma kriitikata. Olen seotud Kuu energiatega, suurendan Kuu mõjusid. Loon ühenduse sisetunnete ja intuitsiooniga. Aitan mõista, et naiselik jõud pole nõrgem kui mehelik, see on lihtsalt teistsugune ja austust väärt. Suurendan kristallide energiaid. Olen kaitsev kivi, eriti reisi ajal. Hoian endas jumalanna tarkus ja tugevust.