Ammoliit Hõbe 925; 5,5g

Tootekood: kiygkr2-20-5v48

4,5cm

71,50 €

Ammoliit

Aktiveerin metafüüsilisi võimeid ja dimensioonidevahelist avastamist, olen kõige tõhusam asetatuna otsmikutšakrale ja kolmandale silmale. Sümboliseerin ringi täissaamist ja teadmust, kannan endas hinge teekonda ja olen toetav abiline tasssünni juures. Hingetasandil toon Sind sügavale enese sisemusse ja juhin täiusele. Muudan negatiivse energia õrnalt voolavaks positiivseks ringluseks läbi isikliku pealahakkame ja vaimse tahte aktiveerimise. Kolmanda silma kohale asetatuna vabastan tugeva karmalise puhastajana Sinu vaimsed kinnisideed ja eelmiste elude hingekohustused. 

Stimuleerin ellujäämisinstinkte ja teadmist, et enesele kindlaks jäädes saavutad eesmärgi. Olen suurepärane abimees kõiges, mis nõuab struktuuri ja selgust. Soodustan energia voolamist selgroos, kõrvaldan seda takistava sünnitrauma mõju ning olen seetõttu hea abiline kraniaalses osteopaatias. Olen tõhus Maad tervendav kivi.

Jõukuse, tervise, elujõu ja õnne ligitõmbamiseks hoia mind kodus ning kasulike tehingute soodustamiseks äriruumides. Ehtena annan kandjale karismat ja sensuaalset ilu.