Hematiit sõrmus 10mm

Tootekood: 50107

10mm

suurused:

19

20,5

21

21,5

Tellimuse lisakommentaaride lahtris märkida soovitud sõrmuse suurus!

5,00 € 3,50 €

Hematiit on raudoksiidist (Fe2O3) koosnev mineraal, tuntud oma läikiva halli kuni musta värvuse ja metalse läike poolest. Ta on levinud poolvääriskivi, mida hinnatakse nii ehete valmistamisel kui ka laiema spirituaalse ja tervendava mõju tõttu. Hematiidi populaarsus põhineb osaliselt selle esteetilisel võimekusel ning osalt omadustel, mis teevad temast tõeliselt unikaalse kivi. Hematiidi nimetus pärineb kreeka sõnast "haima", mis tähendab verd, viidates mineraali punakale pulbrile või kriimustusele.

Magnetilised omadused: Teatud Hematiidi vormid on looduslikult magnetilised, tekitades huvi nii teaduslikust kui ka alternatiivmeditsiini vaatenurgast.

Emotsionaalne tasakaal: Hematiit aitab maandada energiat ja tuua emotsionaalset tasakaalu, muutes selle populaarseks valikuks stressi ja ärevuse leevendamisel.

Füüsiline tervendamine: Traditsioonilises rahvameditsiinis on Hematiidile omistatud vereloome toetamise võime, tugevdades verd ja parandades hapnikuringlust organismis.

Vaimne selgus: Hematiiti peetakse kiviks, kes soodustab vaimset selgust ja kontsentreerumisvõimet, aidates kandjal keskenduda olulisele.

Lisaks esteetikale ja spirituaalsetele omadustele on Hematiit vastupidav mineraal, mis teeb sellest suurepärase valiku igapäevasteks eheteks. Selle kõvadus Mohsi skaalal on umbes5.5 kuni 6.5, mis tähendab, et kuigi see on piisavalt tugev igapäevaseks kandmiseks, tuleb siiski vältida tugevat lööki või kriimustusi, et säilitada kristalli sära ja struktuur.