Vikerkaare Hematiit sõrmus 5mm

Tootekood: 1689

5mm

suurused:

17

18

20

Tellimuse lisakommentaaride lahtris märkida soovitud sõrmuse suurus!

5,00 € 3,50 €

Vikerkaare Hematiit, tuntud ka kui "Pärlmutri Hematiit", on särav mineraal, mis peegeldab värvikirevust sarnaselt vikerkaarega. See omadus tuleneb pealispinna õhukese õlikihi interferentsist, mis põhjustab valguse murdumist ja tekitab erinevaid värve. Mineraal koosneb peamiselt rauaoksiidist ja on seega tihedalt seotud tavalise Hematiidiga, pakkudes samas unikaalset välimust, mis eristab seda teistest kividest.

Füüsilised ja metafüüsilised omadused

Tugevus ja kaitse - Vikerkaare Hematiit on tuntud oma maandavate omaduste poolest, mis aitab tasakaalustada ja kaitsta kandja energiavälja.

Emotsionaalne tasakaal - Seda kivi hinnatakse selle võime eest toetada emotsionaalset tasakaalu, aidates vähendada ärevust ja suurendada enesehinnangut.

Vaimne selgus - Vikerkaare Hematiit parandab keskendumisvõimet ja selget mõtlemist, muutes selle ideaalseks kaaslaseks õppimisel ja ideede genereerimisel.

Füüsiline tervendus - Kuigi Vikerkaare Hematiidi peamine väärtus seisneb selle psüühilistes ja emotsionaalsetes kasutegurites, on positiivne mõju ka füüsilisele tervisele, eriti verega seotud küsimustes.

Vikerkaare Hematiidi ainulaadseid omadusi ja ilu tõttu hinnatakse seda nii ilumaailmas kui ka spirituaalsete praktikate hulgas. See kivi suudab ühendada esteetilise naudingu praktiliste ja vaimselt rikastavate eelistega, muutes selle populaarseks valikuks nii ehetes kui ka isiklikus kasutuses.