+ 372 56 282 284

T-L

12:00 - 19:00

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Klassikaline massaaž / Kristalli - Reiki / Reiki /India peamassaaž / Tai jalamassaaž : terapeut Ene Muiste

18.02.2018
Klassikaline massaaž / Kristalli - Reiki / Reiki /India peamassaaž / Tai jalamassaaž : terapeut Ene Muiste

Tutvustame teile Gaia Kristallid terapeuti Ene Muiste´t, kes sisenes esmakordselt massaažimaailma 2009.a. kui läbis Lahemaa Tervisekoolis klassikalise massaaži algkursuse. Samas koolis õppis ka Ajurveda-, Tai jala- ja India peamassaaži.
Reikit õppis 2003. ja 2007.aastal reiki meister Maire Sirkel juures. Samuti on diplomeeritud Kristalli-Reiki praktik, mida õppis 2015.aastal Sisemise Tarkuse Koolis Universus. Õppimise ajal töötas aga hoopiski teisel alal ehk juhtis üht vana ja väärikat kauplust. Elu muutva otsuse lahkuda mitukümmend aastat
tehtud töölt, tegi ta alles 2014.aastal. Enese täiendamiseks asus uuesti õppima klassikalise massaaži õppesse Anneli Soots`i Tervisekoolis. Lõpetas selle 2016.a kevadel. Sellest ajast on massaažid ja teraapiad tema igapäevatöö, mida väga armastab. On õppinud veel meta-meditsiini ja
EFT-d.

Mis on Kristalli-Reiki?

Kristalli-Reiki on alternatiivne tervendusmeetod, kus kasutatakse Reiki toimimise põhimõtetel universaalse elujõuenergia kanaldamist kombineerituna kristallide iidse tarkuse ja väega. Nii Reiki kui Kristalliteraapia kasutab Jumalikku Armastusenergiat ja nende kombineerimisel on tulemused veelgi võimsamad. Reiki`t e. tervendamist käte pealepanemise teel on tuntud aastatuhandeid ning see on inimese loomulik viis ennast ja teisi aidata. Kristallide vibratsioon aga tasakaalustab meie energeetilist keha. Reiki energia tugevdab kogu protsessi ja seepärast on ka tulemused märgatavamad.

Mis on Klassikaline massaaz?

Klassikalise massaazi aluseks on inimese anatoomiline keha, lähtudes ka füsioloogiast. Selles protsessis kasutatakse väga erinevaid võtteid nagu raputamine, silumine, pigistamine, hõõrumine, löökvõtted jne. On ka valu leevenduseks eraldi erinevad võtted. Massaazi mõju on toimiv veresoontele, naha aluskudedele, närvidele, lihastele, nahale jne. , e. tervele kehale.

Massaazi mõju: lõdvestab pinges/valulikke lihasied, kiirendab ainevahetust, puhastab organismi jääkainetest, aktiveerib lümfiringet, parandab üleüldist vereringet ja kudede varustamist toitainetega, vabastab endrofiine, leevendades nii vaimset kui füüsilist pinget e. stressi.

Mis on India peamassaaz?

India peamassaaz e. Champi, kus käsitledes energiakanaleid masseeritakse läbi pea, kael, kõrvad, nägu ja õlgade piirkond. See on seotud iidse Ajurveeda meditsiinisüsteemiga, mis õpetab haigusi ennetavalt enda eest hoolitsema.

Peamassaazi mõju: toetab juuste head vormi, stimuleerib keha enda loomulikku tervendamisvõimet ja
Keha - Hinge harmooniat. Suurepärane mõju on Silmadele ja Kõrvadele, puhastades ka Nina.-ja Kõrvalurkeid. Võimas mõju õlgade jäikuse korral, hea kaelale ja eksamiperioodil ning aitab unetuse puhul kuni vaimse puhastumiseni välja.

Mis on Reiki?

Reiki on tulenenud Tiibeti ravikunstist. 19.sajandil taasavastas selle Jaapanis dr. Usui ja seejärel levis meetod üle maailma. REIKI tähendab Jaapani keeles „Universaalne Eluenergia”. Reiki tervendaja on kanaliks vahendamaks Reiki energiat. Reiki seanss toetab inimest tervikuna - füüsiliselt, mentaalselt, emotsionaalselt ja vaimselt. Kui eluenergia vool meie kehas on takistatud, tekib häire, mis võib viia füüsilise haiguseni. Negatiivsed mõtted ja emotsioonid takistavad energiavoolu. Reiki voolab ja
tõstab meie vibratsiooni, täidab selle positiivse energiaga, negatiivsus kustub ja keha saab hakata kosuma. Reiki tähtsamad toimed on: eluenergia suurendamine, tasakaalustamine ja aura tugevdamine, mõju haiguste põhjuslikkusele, stressist vabanemine, vabanemine negatiivsetest mõtetest ja emotsioonidest, toetab klassikalist meditsiini, vähendab valu ja lõdvestab lihaseid.

Mis on Tai jalamassaaž?

Tai jalamassaaži aluseks on Hiina rahvaravist pärit refeksoloogilised jalakaardid. Tai jalamassaaž aitab parandada vereringet, parandab seede- ja erituselundite toiminguid, aitab psüühiliste probleemide korral (stress, depressioon), mõnus kosutus väsinud jalgadele. Massaaž hõlmab jalalaba, sääri ja põlvi.

Klassikaline massaaž - 25€, kestvus 60min.
Kristalli-Reiki - 30€, kestvus 60min.
India peamassaaž - 25€, kestvus 45min.
Tai jalamassaaž - 25€, kestvus 60min.
Reiki - 25€, kestvus 60min.

Broneerida saab Gaia Kristallid poe telefonil +37256282284 ja e-mailil info@gaiakristallid.ee