Peaingel Haniel viirukid

Tootekood: I-viiruk50

Peaingel Haniel, olles väga peene naiseliku energiaga ning teda seostatakse Kuu rütmidega.

Armu ja elegantsi kandjana, ümbritsedes sinakasvalge auraga, toetab ta meid väga toitva energiaga, selgeltnägemise ning seksuaalenergiaga.

Tema tegevusvaldkonda kuulub:

    • muutmine meid taas võimekaks, kui me seda palume, et elada kooskõlas looduslike rekonstrueerivate tsüklitega ning see tähendab üllatavalt kiiret vabanemist sellest, mis võib takistada inimest enda teadvustamisel, õppides kasutama kannatlikkuse kingitust ja avaldama kõike mida me hetkel ellu kutsuda soovime.

    • aitab kasutada energiaid kristallide, massaažiõlide või erinevat tüüpi esemete laadimiseks ja inspireerima, luues uusi võimalusi, kui seda vajame

    • aitab meil olla armu ja elegantsi energias kui soovime end eristada, näiteks tööintervjuu, esitlus, esimene kohtamine...

    • aitab leida meis tõelise kire oma partneri ja ka oma töö vastu, aidates avastada meis meie tõeline tundlikkus, et veenduda, et kõik mis on osa meie elust, peegeldab tõepoolest seda, kes me oleme.

    • olles seotud kire ja seksuaalsusega, aitab eriti naistel hoida oma suguorganeid tervena ning hoolitseb menstruaaltsükli ühtlustumise eest, leevendades valu ja sümptomeid.

 Hanieliga „energiasilla“ loomise hõlpsamaks muutmiseks võite selle viiruki energiaga laadida Kuukivi.

 Pakis 10 tk.

Ingli viirukid on loodud puhtast toorainest 
ja valmistatud naturaalsetest eeterlikest õlidest, jäädvustades nende imeliste olendite olemuse...

 

7,00 €