Peaingel Raafael viirukid

Tootekood: I-viiruk50

Peaingel Raafael ( Raffaele/Raphael ) on ingel, kes vastutab Maa ja kõigi laste ning seega ka kõigi meie inimeste tervendamise ja hoolekande eest.

Tema suurim õpetus puudutab kõigi meie sügavaimate tunnete ja nende suhete füüsilise kehaga integreerumist teadlikul tasemel. Saates meile sõnumeid ja hoiatusi sümptomite kaudu.

Ta aitab meeleldi kõiki, kes teevad maa peal tööd, mis on seotud paranemisega, nii traditsioonilisi kui ka alternatiivseid, ning kõiki neid, kes töötavad planeedi tervenemise nimel.

Tema kohalolekut tajutakse väga rõõmsameelsena ja kaitsvana, ta armastab teha nalja ja õpetab meile õigete väärtuste omastamist. Tema aura on imeline smaragdroheline.

 Ingliteraapia osas kutsume Raafaeli üles:

  • paluma ja saama ravi mistahes haavade, traumade või kehahaigustega.

  • juhendama meid oma teel parimate valikute poole, saades temalt viiteid parimatest arstidest, keda vajadusel külastada, toidust, mis meid kõige paremini toetab, alternatiivsetest ravimeetoditest, mis võivad edendada ja toetada tervenemisprotsessi.

  • tervendama mitte ainult füüsilisi vigastusi, aga ka nooremas eas või lapsepõlves läbi elatud traumade ja valulike kogemuste tõttu tekkinud psühholoogilisi ja emotsionaalseid üleelamisi, mis võivad teinekord meid blokeerida eksistentsi erinevates valdkondades, sealhulgas ka vaimses.

  • paludes aidata meil vabaneda igasugustest sõltuvustest, mitmesugustest ainetest (ravimid, toit, alkohol, narkootikumid jne. ) või enesehävituslikust käitumisest.

  • Raafael les rändurite kaitsepühak, võime tema poole pöörduda oma reiside ajal, et selgitada välja parima aeg reisimiseks, väiksema liiklusega teed jne.....

Et Raafaeliga hõlpsamat „energiasilda“ luua, võib selle viiruki energiaga laadida Smaragdi või Malahhiiti.

Pakis 10 tk.

Ingli viirukid on loodud puhtast toorainest 
ja valmistatud naturaalsetest eeterlikest õlidest, jäädvustades nende imeliste olendite olemuse...

7,00 €