Peaingel Miikael viirukid

Tootekood: I-viiruk50

Peaingel Miikael ( Michael/Michelle ) on see, kes vastavalt pärimusele vastutab selle eest, et Inglid annaksid meile kogu abi, tuge ja julgust, et astuda vastu muutustele meis endis kui ka oma elus, et muuta hinge saatus täidetuks, meie kehastuses Maal.

Miikaeli aura särab värvustes, mis varieerub lillast koobaltsiniseks kuldsete filamentidega ja tema energiat tajutakse kindlasti mehelikuna.

Kutsudes teda oma ingliteraapia seansile , saate tema abi, et võidelda meie madalama egoga ja ületada enda kehtestatud piirid, mis takistavad meil oma potensiaali täielikult realiseerimast.

Miikael neutraliseerib iga hirmu ja blokeeringu , mis tuleb meie ja meie hinge tõeliste soovide vahele.

Tänu oma jumaliku kuma leegile saab ta aidata meil tunda oma tundeid, ka neid, mida peetakse ebameeldivaks - ennekõike vihaks ja ära tunda neis väga võimsa jõu.

Ja aidates meil valedest negatiivsetsest mõttemustritest vabanemisel tuua kaasa suure julguse, tuues esile põhjalikud muutused kõigis meie olemasolu valdkondades.

Ükskõik millist kaitset me vajame, kas see on füüsiline, vaimne või emotsionaalne, piisab sellest kui tunneme vähimatki hirmu ja ta on valmis meid oma rahu kilbi ja leegitseva mõõgaga kaitsma.

Miikael on ka automaatse kirjutamise osas väga suhtlemisaldis, jagades käimasoleva olkurorra osas direktiive.

Kui vajame puhastamist energeetilisel tasandil, piisab kui kutsuda teda toksiliste sidemete kiireks kõrvaldamiseks.

Miikaeliga hõlpsamaks „energiasilla“ loomiseks lae selle viirukiga Sugiliiti ja Safiiri.

Pakis 10 tk.

Ingli viirukid on loodud puhtast toorainest 
ja valmistatud naturaalsetest eeterlikest õlidest, jäädvustades nende imeliste olendite olemuse...

7,00 €