Kristallivesi "Piibeleheneitsi" Energiapuhastus 50ml

Tootekood: 1447

50ml

15,00 €

Kuumooride eeterlike õlide ja kristallidega energiasprei “Piibeleheneitsi” on loodud ruumide ja esemete puhastamiseks vanast seiskunud energiast ning tee avamiseks uuele värskemale energiale ning uutele tuultele elus.

Baasvedelikud: destilleeritud vesi, nõiapuu vesi

Eeterlikud õlid: rosmariin, salvei, kadakamari, seedermänd, magus apelsin ja sidrunhein

Kivi: ametüst

Loomelugu: meie keskkond mõjutab otseselt meie energiavälja, see omakorda annab tonaalsuse meie mõtetele, tunnetele, tegudele, tervisele ning lõppkokkuvõttes kogu elule, mida elame. Oma ruumi – olgu selleks siis kodu, oma tuba või nurgake kontoris – hoidmine ning oma energiavälja heaolu eest hoolitsemine annab parema enesetunde ning aitab meil paremini keskenduda sellele, mis elus tegelikult oluline.

Piibelehe-neitsi on nimitegelane August Kitzbergi muinasjutust – tibatilluke ja õrnpuhas haldajaolevus, kes elas piibelehe hurmavas puhtuses oma lillemajas, kuni paduvihm ta kodu uputas ning ta uue kodu otsinguil seiklustesse viis. Just tema kauni ja kõrges sageduses kodu auks ning tema hinges pesitsenud oskuse luua ka pärast suurt ja laastavat rünnakut endale uus, imeline ja kaitstud ruum inspireeriski meid looma ruumienergiaid puhastavat ja tasakaalustavat tootesarja.

Kasutusjuhend: kasutamiseks loksuta pudelit ning piserda pihustusvedelikku õhku nii, et see lenduks üle terve ruumi. Vajadusel pööra erilist tähelepanu nurkadele, kuhu negatiivne või seiskunud energia võib takerduda või kogunema hakata. Samuti võid eraldi pihustada veidi spreid nende esemete lähedusse, kus sul tekib raske või ebameeldiv tunne.

Soovi korral võid spreid kasutada ka koos meie samanimelise „Piibeleleneitsi” ruumipuhastusküünlaga. Sel juhul pihusta ruumi ohtralt spreid ning seejärel süüta küünal ning lase sel mõnda aega põleda. Võid ka eelnevalt küünla mõttes häälestada neile energiatele, mida sa puhastatud ruumi kutsuda soovid.

Spreipudel on taaskasutatav – võid sinna pärast selle tühjenemist segada näiteks oma enda õhulõhnastaja või kasutada seda juba valmis lillevete villimiseks, et neid oleks eriti mugav kõikjal enesega kaasas kanda.

Hea nipp! Kasuta seda spreid iga kord, kui sul on käinud külalised. Ükskõik kui armsate inimeste või mõnusa olenguga oli tegu, ikkagi jäävad inimestest ruumi maha teatud jääkenergiad, mis võivad sinna takerdudes lõpuks meie ruumienergiat koormama hakata.

Koostisainete valik: spreid luues oli meie eesmärgiks valmistada kerge, energeetiliselt tõhus ning olemuselt meeldiv sprei, mis aitaks puhastada ruumienergeetikat seiskunud energiatest.

Sprei baasiks valisime puhta destilleeritud vee ja lihtsa kuid maagilise nõiapuuvee.

Eeterlikest õlidest kuuluvad siia ergas ja puhastav rosmariin, tuntud energiapuhastaja salvei, vägev kaitsja kadakamari, kindel ja negatiivsust tõrjuv seedermänd, hea tuju sagedust tõstev magus apelsin ja puhtust kinnistav sidrunhein.

Kristallidest lisasime pudelisse selgust ja meelerahu toetava ametüsti, mis aitab kaasa negatiivsuse ja häguste energiate tõrjumisel.

Ohutus: kuigi meie sprei on tugevalt lahjendatud ära siiski pihusta seda otse esemetele, riietele ega erinevatele pindadele, samuti väldi selle sattumist silma või näkku. Ära kasuta pihustusvedelikku seespidiselt. Samuti vaata, et vahvalt vurtsuv pudelike oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.