Kristallivesi "Hõbevalge" Aurapuhastus 50ml

Tootekood: 1448

50ml

 

15,00 €

Kuumooride eeterlike õlide ja kristallidega energiasprei “Hõbevalge” on loodud spetsiaalselt isikliku energiavälja ehk aura puhastamiseks sinna takerdunud blokkidest ja negatiivsetest energiatest.

Baasvedelikud: destilleeritud vesi, nõiapuu vesi

Eeterlikud õlid: bergamot, eukalüpt, sandlipuu, viiruk, sidrunhein ja magus apelsin

Kivi: ametüst

Loomelugu: iga päev puudutavad meid ümbritsevad energiad, teiste inimeste ja ka silmale nähtamatu maailma sagedused, mõtted, tahtmised ja puudutused. Pikapeale hakkavad need meie tundeid ja mõtteid keskmest välja kallutama. Seega tuleb ikka ja jälle pöörata teadlikku tähelepanu oma energeetilisele heaolule, kraamida puhtaks isiklik energiaväli ning näidata viisakalt kuid kindlalt ust kõigele sellele, mis ei ole meie olemuslik osa ega vii meid lähemale rahule, keskendatusele ja harmooniale.

Hõbevalge tootesarja loomise juures innustas meid teadmine, et silmale nähtamatu ja käegakatsutamatu toimib meie elus siiski vankumatu väega ning mida puhtamas sageduses ise olla, seda paremad on ka meie endi sooritused nii tööl, kodus kui inimsuhetes.

Kasutusjuhend: kasutamiseks loksuta pudelit ning piserda pihustusvedelikku õhku enese kohal nii, et tunned, kuidas õrn piiskadepilv sind enesesse mähib. Sule silmad ja visualiseeri või tunneta, kuidas piiskadepilve energia puhastab sind ümbritseva energiakera. Märka, kuidas selle kuldne kuma tugevneb ja ühtlustub, kuidas sinu isiklik kuldne energiapall kasvab ja tugevneb. Luba sellel kogemusel end haarata ja tunne, kuidas sinu energiad vabanevad ning kergelt ning kaunilt voolama hakkavad.

Soovi korral võid spreid kasutada ka koos meie samanimelise „Hõbevalge” aurapuhastusküünlaga. Sel juhul pihusta esmalt spreid ning seejärel süüta küünal ning lase sel mõnda aega põleda.

Spreipudel on taaskasutatav – võid sinna pärast selle tühjenemist segada näiteks oma enda õhulõhnastaja või kasutada seda juba valmis lillevete villimiseks, et neid oleks eriti mugav kõikjal enesega kaasas kanda.

Hea nipp! Kasuta seda spreid kui sul on vaja oma isiklik „eeter” puhtaks saada kas enne mediteerimist, mõne teraapiavormiga tegelemist või mõnd sellist tööülesannet, mis vajab keskendumist, fookust ning teiste mõtteist ja tundeist vaba erapooletut lähenemist.

Koostisainete valik: spreid luues oli meie eesmärgiks valmistada kerge, energeetiliselt tõhus ning olemuselt meeldiv sprei, mis aitaks puhastada ja tugevdada meie isikilkku energiavälja ehk aurat.

Sprei baasiks valisime puhta destilleeritud vee ja lihtsa kuid maagilise nõiapuuvee.

Eeterlikest õlidest kuuluvad siia eneseväärikusele keskendav bergamot, kaitsev eukalüpt, sügavalt soe ja toetav, samas puhastav sandlipuu ja kõrgemasse sagedusse häälestuda aitav viirukipuu. Lisaks neile veel ka puhastumist toetav ja kinnistav sidrunhein ning tujutõstev ja rõõmusagedusse jõuda aitav magus apelsin.

Kristallidest lisasime pudelisse selgust ja meelerahu toetava ametüsti, mis aitab kaasa negatiivsuse ja häguste energiate tõrjumisel.

Ohutus: kuigi meie sprei on tugevalt lahjendatud, ära siiski pihusta seda otse esemetele, riietele ega erinevatele pindadele, samuti väldi selle sattumist silma või näkku. Ära kasuta pihustusvedelikku seespidiselt. Samuti vaata, et vahvalt vurtsuv pudelike oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.