Kristallvalgusteraapia tervendusseanss

01.09.2022
Kristallvalgusteraapia tervendusseanss
Meie teraapiatoas on nüüd võimalik kogeda Kristallidega võimendatud valgusteraapiat, mis on väga tervendav ja avardav!
 
Miks Kristallvoodi tervendusseanss kasulik on?
 
*Seitsme lasertipuga voogeldatud Mäekristalli on suunatud otse igale energiakeskusele, puhastades ja harmoniseerides valgusenergiaga nende tööd. Tulemusena Sinu energiakeha taastub ja keha toimib taas kui isetervenev süsteem. Nii nagu me tegelikult loodud oleme.
 
*Seansi ajal võid sa kogeda väga erinevaid aistinguid, mis on energiakeha puhastumise ja avardumise loomulik osa. Võid näiteks kogeda keha muutumist hästi kergeks (teadvuse laienemine), justkui lendad. Silmad kinni olles võid näha kujundeid ja värve. Kehas võib olla surin, külmavärinad ja kuumalained, kõik see on selle protsessi loomulik osa.
 
*Kui tunned, et infomüra su energiaväljas on muutunud väga suureks või kehas on palju pinget ja stressi, siis see teraapia aitab seda kõike lahustada ja Sind kohalollu tuua.
 
*Energiakeskustest vabastatakse blokeeringud, mis toob meeleselguse ja parema kontakti keha ruumväljaga.
 
*Füüsilise keha taastumine, lõõgastumine ja valu leevenemine.
 
*Parem ja sügavam uni, ning rahulikum meel.
 
*Tugevam ühendus oma Kõrgema Mina ja intuitsiooniga.
 
*Toetab organismi isetervenemise protsessi.
 
*Tugevdab immuunsüsteemi.
 
*Vabastab meeleoluhäiretest-depressioon, ärevus, hirm jne.
On ennetav vahend energiataseme languse ja väsimuse vastu.
 
*Võid saada vaimse kogemuse, vabastada mineviku negatiivseid mälestusi või avarduda transpersonaalsetesse olekutesse teadvustasanditel.
 
See teraapia puhastab, harmoniseerib Sinu vaimset, emotsionaalset ja füüsilist keha.
Kõrvaltoimed puuduvad.
Inimese keha koosneb kuni 75% veest. Veemolekulid võtavad aga erineva kuju. Tervetes keharakkudes asetsevad veemolekulid on korrapärase kujuga, kahjustunud keharakkude veemolekulid on seevastu ebakorrapärased.
Kristallide molekulaarstruktuur on üks korrapärasemaid, mida looduses leida võib. Kristalli läbiv valgus resoneerub kristalli struktuuriga ning mõjutab omakorda meie rakkudes asuvaid veemolekule, muutes need taas kauneiks ja korrapärasteks.
Kristalliteraapia efekti üks seletusi on, et kristallides tekkiv vibratsioon resoneerub meie rakkudes asuvate veemolekulidega, parandades nende struktuuri.
* Kindlal viisil lõigatud kristall tekitab pidevat konstantset vibratsiooni samal sagedusel kui vesi oma puhtaimas olekus.
* Lõigatud kristall muudab vee struktuuri. Kuna me koosneme kuni 75% veest, on võimalik antud meetodi abil meie tervist tugevalt mõjutada.
*Liikuv vesi võtab vastu kristalli vibratsiooni resonantse interaktsiooni kaudu ning läbi ülekantud laengu restruktueerib vee.
 
Mis saab pärast seanssi?
 
Pärast seanssi on hea võtta endale vaba õhtu ja lasta veel teraapiajärgselt energiatel kehas muutusi luua. Soovitatav juua palju vett ja toituda kergelt, et aidata kehal omaks võtta uut sagedust ja olekut.
 
Aja broneerimiseks kirjuta meile: kliendiinfo@gaiakristallid.ee või helista Gaia Kristallid poe telefonil +372 56 282 284!
Kohtumiseni!