Biimerid (5g kaitseks) ja  Harmoniseerijad

 BIIMER 

Tellimine: http://www.harmoniseerijad.ee/biimerid 

 

Biimerid - 5G ja mobiilikiirguste eest täiuslik kaitse!

Eesti inimeste biimerite kogemused:

http://www.elavtoit.com/BIIMERITE_TAGASISIDE.pdf

E-poel http://www.harmoniseerijad.ee/biimerid 

on juures ka 1:1 ja 1:2...5 biimerite kullatud vasktraat tuuningu tellimise võimalus. Lisaks veel 1:1 hoidiku tellimise võimalus. Biimerite põhjaliku tutvustuse ja teadusuuringute tulemustega saate tutvuda siit:

:http://www.elavtoit.com/Kiirgaja/Weber-Isis@-Beamer.pdf

 

 

ISIS-RIST KAITSEV AMULETT

Tellimine: http://www.harmoniseerijad.ee/isis-rist-kaitseamulett

ECKHARD WEBER

Selle Isise Risti kujundamisel oli minu eesmärk pakkuda kaitset vaimsete rünnakute vastu. Neli pisut väiksemat Isise pendlit moodustavad ristküliku. Seda vormi võib muide leida paljudes kultuurides. Põhja-Ameerika indiaanlased kasutavad seda maailma geneesi sümboliseerimiseks; tiibetlaste jaoks sümboliseerib see valgustumist. Vajrat, mida Tiibeti keeles nimetatakse dorjeks, peetakse jumaliku ja vaimse jõu universaalseks sümboliks. Seda kasutatakse valgustunud meistrite tarkuse ja selle hävimatuse esindamiseks. Topeltvajrat peetakse üheks kõige võimsamaks kaitsesümboliks. Seda kantakse kaitsev amulett negatiivsete üksuste vastu, mis väidetavalt sellesse takerduvad.

Kristluse-eelsel ajal oli võrdkülgne rist valguse ja päikese sümbol ning tähistas ka aasta kulgu või elukäiku. Lisaks tähistab risti horisontaalne joon naissoost põhimõtet, maad, ainet, vertikaalne joon sümboliseerib loomingulist meesjõudu, taevast ja vaimu.
Iisri rist ühendab ülaltoodut allapoole ja kiirgab mõlemale poole, mis võib tekitada energiavälja, mis kaitseb risti kandjat vaimsete rünnakute eest. Nagu võite ette kujutada, ei saa seda mõju teaduslaboris kontrollida. Kuid ma tunnen, et need, kes usuvad Isise risti võimu, saavad sellest absoluutselt kasu! "

Kujundus ja funktsionaalne põhimõte
Nagu teisedki seadmed, võlgneb Isis Rist oma võimu geomeetrilise vormi kiirguse eest. See on 7,23 cm (2,85 ") ja selle tulemuseks on kaks korda suurem kosmiline võti. 8 vertikaalse ja 8 horisontaalse rõnga vibratsioon tekitab isepuhastuva energia, mis hoiab ära võõrenergiate igasuguse imendumise. Isise pendlid on täidetud kvartsliiva, loodusliku puuvilla ja mesilasvahaga, luues 4 mini Isis Beamerit.
Isis Rist koondab energiat keskosas olevast sfäärist, kust seda saab 4 pendliotsiku kaudu kõigisse suundadesse suunata, mille tulemuseks võib olla harmooniline energiavoog ja energiavälja tugevnemine. Veelgi olulisem on aga see, et tänu sellele konkreetsele kujule saab negatiivseid vibratsioone suunata.
Isis Rist ei saa asendada teisi ripatseid!

Kasu
• Võib pakkuda kaitset negatiivsete vaimsete energiate eest
• Võib pakkuda kaitset vaimsete rünnakute eest

Kandmise aeg
Isise rist tuleb kanda rinnakule. Kui kaua kasutajad Isis Risti  kannavad, sõltub nende isiklikest nõudmistest ja seisundist. Esialgu ei tohiks kandmise aeg siiski ületada 3-4 tundi.
Pärast tutvumisperioodi on amuletti võimalik kanda terve päeva.

Materjal ja mõõtmed
Isis Rist on valmistatud kullatud messingist ja täidetud mesilasvaha, puuvilla ja kvartsliivaga.
Selle mõõtmed on 7,23 x 7,23 cm (2,85 "x 2,85"). See kaalub 42 g (1,48 oz).

 

HORUSE VÕLUKEPP

Tellimine: http://www.harmoniseerijad.ee/biimerid/horuse-volukepp
 
 
 
http://www.elavtoit.com/Kiirgaja/Horuse_V6lukepp.pdf
 
Võlukepi kasutusjuhend.
 
ECKHARD WEBER
 
„Horuse Võlukepp on minu isiklik lemmik. See näeb ilus välja ja võib
kätkeda endas tohutut potentsiaali. Seda eristab Biimerist üks
oluline omadus. Nimelt suudab Biimer kiirata lisaks oma enda kuju ja
materjali poolt loodud energiale ka eelnevalt talletatud bioenergiat. Horuse
Võlukepi puhul aga oletatakse, et see suudab võimendada ka selle kasutaja
mõtteid, mis võib omakorda suurendada selle mõju tohutul määral. Lõppude lõpuks loome oma mõtetega ju iseenda maailma. Need, kes kasutavad oma positiivseid
mõtteid näiteks selleks, et pakkuda kellelegi füüsilisel tasandil tuge, võivad
oma enda energiat tänu Horuse Võlukepi erakordselt kõrgele eeldatavale
efektiivsusele võimendada. Olen teadlik üsna mitmest juhust, kus seda on
kasutatud nõelravi asemel, kuna selle kasutajad usuvad, et see pakub
intensiivsemat tajukogemust.

On kahetsusväärne, et väljaspool alternatiivmeditsiinilisi ringkondi kiputakse taolisi teadmisi kui mitteteaduslikke kõrvale heitma.
 
Olen seisukohal, et inimesed on olendid, kellel on kindel võime kogeda Biimerite ja vibratsiooniliste potentseerijate efekti. Horuse Võlukepp suudab võimendada taolisi kõrgeid vibratsioone veelgi laiemal määral. Heade kavatsustega inimese kätes võib Horuse Võlukepp olla suurepärane abivahend! Saate kasutada seda nii enda peal kui ka teistega töötamiseks.“

Horuse Võlukepp on suurepärane kaaslane.
Miniatuurset Isis Orgone kiirgurit on võimalik kasutada kõikjal – nii restoranis lõunatades, õues piknikku
pidades, reisides, oma kontoris töötades kui ka hotellis puhates. See on
kõigest pastakasuurune ning seda on võimalik hõlpsasti kaasas kanda puidust karbi sees, mis tootega kaasas on.

On vägagi võimalik, et just Horuse Võlukepi kuju aitab kaasa selle erilisele efektile. Selle geomeetria, mis koosneb seitsmest ringist, võib võimendada sellega seotud bioenergiat. Viimast võimendatakse tõenäoliselt veelgi valitud materjalide tõttu, milleks on messing, kuldspiraal (seespool), mäekristallist kerad, kvartsliiv, looduslik puuvill, vaha, pöögipuit ja kullasulam (välisküljel). Lisaks on Horuse Võlukepp disainitud sellisel viisil, mis ei võimalda tal neelata endasse midagi, mis võiks avaldada negatiivset mõju selle energeetilisele toimele. Samuti võivad Horuse Võlukepil kasutatavad materjalid aidata kaasa negatiivsete vibratsioonide muundumisele. Ülalnimetatud materjale on energeetiliselt laetud enam kui 1000 positiivse informatsiooni- ja sagedusosakesega. Horuse Võlukepi kogupikkus on 14,46 cm.

Reisimiseks mõeldud bioenergia kiirgur

Suure tõenäosusega eksisteerivad ebaharmoonilised vibratsiooniväljad, mis võivad keha häirida. Neid välju võib olla võimalik harmoniseerida, suunates Horuse Võlukepi nende peale. Antud eeldu tugineb kogemustele.

Informatsiooni projitseerimine

Horuse Võlukepp toimib omamoodi suurendusklaasina orgone-energia võimendamiseks. On põhjust arvata, et selle konstruktsioon ja koostis võimendab mis tahes olemasolevat energiavälja, projitseerides seega informatsiooni ja energiat kõigisse orgaanilistesse ja anorgaanilistesse ainetesse.
 
 
 
Eelised ja rakendusala.
 
 
 
Energeetiline akupunktuur (sageli tajutakse seda intensiivsemalt kui nõelravi puhul). Võimaldab edastada puhast orgone-energiat. Võib harmoniseerida toite ja jooke. Võib parandada toidu ja joogi maitset ning seeditavust. Võib aidata eemale juhtida negatiivseid emotsioone. Võib laadida inimkeha orgone-energiaga. Võib toetada peenenergia tööd. Võib harmoniseerida ja puhastada tšakraid. Pakub võimalust kiirata homöopaatilistes meetmetes sisalduvat informatsiooni. Võib olla kasulik värviteraapia puhul. Võib pakkuda võimalust positiivsete mantrate edastamiseks iseendale (kas päikesepõimiku või otse mõjutatud koha kaudu või neutraalsetele infokandjatele, milleks on näiteks soolalahus).
 
 
Rakendusala näide

Hoidke Horuse Võlukeppi taldriku või klaasi kohal umbes 30 sekundit, hoides endas samal ajal positiivseid mõtteid, nagu näiteks: "Ma harmoniseerin mis tahes negatiivse mõju, mida see toit või jook mulle avaldada võib, muutes selle enda jaoks paremini seeditavaks".
Lisaks sellele võite joonistada toidu või joogi kohale päripäeva spiraali.

Argo kogemus:
      Esialgne kogemus kui kätte võtsin oli ohoo efekt. Üle keha käisid energialained, surinad! Võimendab tõesti inimese energiat ja mõtteid. Kui tegin mediatsiooni ja läksin südamesse, siis tänu seda võlukeppi käes hoides südameenergia võimendus ning sain palju kiiremini südames olles võimsa tunde kätte. Samamoodi saab seda võlukeppi viibutades ennast puhastada. Võlukeppi viibates mõttes läbi keha on tunda energiavõnkeid. Taevaskojas olles, sain seda Võlukeppi käes hoides 15 minutiga kõik oma mõtted selgeks mõeldud ja blokeeringud maha mida tajusin.   
 
 

Biimerid (5g kaitseks) ja Harmoniseerijad