Sultaniit hõbekõrvarõngad 925; 7,8g

Tootekood: 1483
118,00 €

Kivim armastab loomingulisi inimesi. Olenemata millise valdkonnaga inimene tegeleb, pea-asi, et on karismat ja annet. Annab võime igas olukorras tavapärasest erinevalt tegutseda. Neile, kellele loodus pole loovust ega andeid andnud, aitab Sultaniit vaadata reaalsust filosoofiliselt, mõelda oma olemasolu tähendusele ja leida mittestandardseid vastuseid keerulistele küsimustele. Sultaniit aitab tähtsustada elu, muutes tasakaalu skaala stabiilsemaks.

Kristalli kandja omandab meelekindluse ja kannatlikkuse. Pikaajaline interaktsioon äratab vaimseid võimeid. Idamaine pärl aitab inimesel "end vabastada", et vaadata maailma romantiku ja unistaja pilgu läbi, samas aidates hoida praktilisemat joont. Kivi annab usu, et kõik plaanitu saab teoks.

Sultaniiti loetakse ka pessimistide talismaniks, aidates nohikutel ja skeptikutel oma emotsioone ja mõtteid optimistlikult ümber korraldada.

Väga hea amulett, kaitstes inimest igasuguste energeetiliselt negatiivsete tegurite (kahjustused, armastusloits, kuri silm) ja halbade inimeste eest.

Sultaniit on ülihea ideede generaator, tema abiga on iga idee ja eesmärk alati käeulatuses.

Naised näevad sellise talismaniga karismaatilisemad ja võluvamad välja.

 Sultaniit (Diasporaa) on varustatud aleksandriidiefektiga - võime särada põhivarjunditega erinevates valgustingimustes. Lisaks sellele on pärl hoolimata klaasjasest särast pärlmutterläikega.

Lisaks ei peeta kunstlikku, hüdrotermilist Sultaniiti(kasutades loodusliku pärli puru) analoogi võltsiks kui selliseks - see on kivi, mille inimene on loonud looduslike tingimuste reprodutseerimise teel.