Sidrun eeterlik õli 10ml

Tootekood: 1589

Sidruni eeterlik õli

Koostis: sidruni (citrus limonum) eeterlik õli

Tooraine: koor

Tootmismeetod: külmpress

Suurus: 10ml

Tootjamaa: India

L/940€

9,40 €

Sidrun

Aroomi tugevus: tugev

Lõhn: tsitruseline, värske

Noodimääratlus: tipunoot

Sobib hästi kokku: bergamot, seedripuu, tsitronella, geraanium, lavendel, laim, mõru apelsin, palmarosa, sandlipuu, vetiver

Sidrun on üks populaarsemaid ja mitmekülgsemaid eeterlikke õlisi. See on suurepärane vahend õhuvärskendamiseks, lõhnade neutraliseerimiseks ja puhastusvahenditele ning pesule naturaalse sidruni lõhna andmiseks.

Emotsionaalselt aitab sidruni eeterlik õli meeleolu tõsta, keskenduda ja leevendada väsimust.

Aroomiteraapia

Lisa aroomilampi või diffuurisse soovitud kogus sidruni eeterlikku õli ja lase sel ruumis lennelda. Sidruni eeterlik õli aitab leevendada väsimust, närvilisust ja stressi omades selgust toovat toimet meele toimimisele. Lõhna intensiivsust tasub igaühel enda enesetunde järgi reguleerida ja kõigile ühtemoodi kogust mida kasutada ei ole, samuti oleneb eeterliku õli kogus ruumi suurusest. Tark tegu on alustada pigem väiksemast kogusest ja liikuda suurema poole, et aru saada kuidas sinu organism reageerib.

Ohutus

Külmpressitud sidruni eeterlik õli on fototoksiline (reageerib päikesevalgusega ning võib ärritada nahka) ja seda kasutades peab olema ettevaatlik. Väikelapsed ning rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ning on mõeldud õppeotstarbena. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide eest.