Laadimisalus Metatron Kuup

Tootekood: KL1450

Materjal: Kask

20,00 €

diam. 14,5 - 16,5cm

karoly.looming

www.kuuvalguses.ee

"Peaingel Metatroni kuup on sümbol ja vahend isiklikuks muutumiseks ..."

"Muistsed teadlased uskusid, et uurides püha geomeetriat ja mediteerides nende mustrite üle, võite saada ... jumaliku sisemise teadmise ja vaimse progressi, " kirjutab Rose VanDen Eynden ajakirjas " Metatron: Jumala kohaloleku ingli kutsumine ".

Samuti kirjutab Doreen Virtue oma raamatus "Peainglid 101: kuidas tihedalt suhelda peainglitega Miikaeli, Raphaeli, Gabrieli, Urieli ja teistega tervendamiseks, kaitseks ja juhendamiseks", et peaingel Metatron kasutab oma kuupi "ravimiseks ja puhastamiseks kõige madalamatest energiatest ...

Kuup pöörleb päripäeva ja kasutab soovimatu energia  eemaldamiseks tsentrifugaaljõudu. 

Doreen Virtue : „ Peaingel Metatronil on teadmisi füüsikalise universumi elastsusest, mis koosneb tegelikult aatomitest ja mõtteenergiast. Ta võib aidata teil töötada universaalsete energiatega, et tervendada, mõista, õpetada ja esile kutsuda suured, soovitud muutused. ”

Teisest küljest kirjutab Stephen Linsteadt oma raamatus "Scalar Heart Connection", et " Peaingel Metatroni kuup on sümbol ja tööriist isiklikuks muundamiseks ... kuulates oma südamekambrit, saades ühenduse lõpmatusega ... Metatron-kuup sisaldab palju geomeetrilisi sümboleid piiritletud ja lõpmatu ühendamiseks. ”

Peaingel Metatroni kuup on füüsiline, vaimne ja transtsendentne kogemus.