Otsides privaatsemat ruumi koolituseks, seminariks, meditatsiooniks või sündmuse/tähtpäeva  tähistamiseks,
on meil just Sulle pakkuda Tartu südalinnas, Rüütli 4 sisehoovis, suvisel perioodil ka koos avatud terrassiga, mõnus õdus kokkusaamise/koosviibimise koht!

 

37 m²-st Gaia Kristallistuudiot on võimalik rentida erinevateks sündmusteks ka väiksemateks pereüritusteks, koolitusteks, kursusteks, seminarideks, eratundideks, töötubadeks, tantsurännakuteks jne. Meie stuudios toimub korraga vaid üks sündmus ja see asub Tartu vanalinna südames, vaikses sisehoovis, mis on eriti sobilik erinevate meditatsioonide läbiviimiseks. Meie kahe akna, terrassi ja parkettpõrandaga armsas saalis on olemas 25 sinist stiilset istetooli, neli lauda, vajadusel lisatoolideks olemas klapptoolid. Lisaks saab kasutada korralikku helitehnikat kõlarite näol, wi-fi ühendust, valget tahvlit, ekraani ja projektorit. Olemas väike kööginurk, valamu, külmkapp, pliit, ahi ja nõudepesumasin.
Kohapeal olemas kuni 25-le inimesele joogiklaasid, lusikad, noad-kahvlid, tassid ja taldrikud. Terrassil suveperioodil kasutuseks terrassimööbel ja katusealuse kasutamise võimalus.

Ruumi hind: 

E-R: 

Hommikune tund: 07:00-15:00 -10€/h 

Õhtune tund: 15:00-21:00 -15€/h     

L-P: 

20€/1h  100€/8h 

 KOGU NÄDALAVAHETUS:  L-P: 180€/2päeva

 

Gaia Kristallistuudio ruumi rent Tartus