Ennustuskaardid

   

 1. Inglite vastused / ennustuskaardid

  Mõnikord vajad Sa oma küsimustele lihtsat ja täpset vastust. Need küsimused võivad olla näiteks "Kas jah või ei" ja "Millal saan oma ihaldatud töökoha, kohtun hingesugulasega, kolin paremasse elupaika jne?"

  See kaardipakk pakub Sulle kiirete vastustena usaldusväärseid juhiseid.

  Kui Sa oled segases olukorras, annavad need kaardid Sulle lihtsaid vastuseid, et leiaksid soovitud selguse.

  Menukate inglitaro kaartide autorid Doreen Virtue ja Radleigh Valentine toovad Sinuni kaardipaki, mis räägib ainult olulisimast koos Sulle kõige asjakohasema teabega.

  44 kainilt illustreeritud kaardiga on kaasas sammsammuliste juhistega käsiraamat. Ennustuskaardid "Inglite vastused" vahendavad Sulle selgelt Sinu kaitseingli tõepäraseid ja armastavaid sõnumeid.

  22,50 €
  Vaata toodet
 2. Müstiline šamaan ennustuskaardid

  Legend räägib, et enne kui eksisteerisid aeg ja keel, eksisteerisid pühad sümbolid. Ravimiratas, Needus, Kotkas, Jaaguar ja teised rääkisid meiega isiklikult. Ilmudes lugematu arv kordi, pakkusid nad lootust, hoiatasid, valgustasid võimalusi, inspireerisid loomingut, suurendasid võimu ja jagasid teadmisi. Pühad sümbolid kuuluvad arhetüüpide ja kollektiivse alateadvuse  pärusmaale, see on vaimne ühisosa, mida jagavad nüüdisaegsed ja iidsed rahvad.

  Kolm meisterõpetajat ja-tervendajat Alberto Villoldo, Collette Baron-Reid ja Marcela Lobos on ühendanud oma tarkuse ja anede, et avada "Müstilise šamaani" ennustuskaartidega uks pühade sümbolite kuningriiki. Kui sa küsid ennustuskaartidelt nõu, siis kogud võimu ja tarkust, mis aitab mõista olevikku, tervendada minevikku ja mõjutada tulevikku.

  Me võime saada iseenda prohvetiks ja visionääriks. Me saame vestelda Vaimuga, rääkida loodusjõududega, suhelda oluliste arhetüüpidega-iidsete jumalatega- ilma vahendajateta. Keegi ei pea seisma Looja ja Sinu vahel või sinu ja suurte loodusjõudude vahel. 

  22,50 €
  Vaata toodet
 3. Peainglitaro ennustuskaardid

  Saa vastuseid ja julgust Peainglitaro kaartidega.

  Vastuste saamisest ei piisa, sest selleks, et nende vastuste põhjal otsustavaid samme astuda, vajad Sa ka julgust, motivatsiooni ja väge. Nüüd saad täpseid sõnumeid kergelt vastu võtta ja enesekindlust nende järgi tegutsemiseks! Peainglid juhendavad Sind peainglitaro kaartide kaudu ja aitavad Sul positiivseid elumuutusi teha. Kaardipaki 78 kaarti ja käsiraamat, mis säilitavad traditsioonilise taro maagia ilusate inspireerivate sõnade ja piltidega, on loodud ülitundlikele inimestele, kes vajavad julgustust, et oma jumalikku juhatust järgida.

  24,90 €
  Vaata toodet