Erinevad vabavorm poolvääriskivid auguga

Tootekood: A015

Tellimusel märkida kommentaaride lahtrisse valitud kivim:

* Hauliit auguga 1tk. 5.50€

* Piltjaspis auguga 1tk. 5.50€

* Sinine Liivakivi auguga 1tk. 5.50€

* Kuldne Liivakivi auguga 1tk. 5.50€

* Karneool 1tk. auguga 5.50€

* Sinine Kvarts auguga 1tk. 5.50€

* Hiina Jaad 1tk. auguga 5.50€

* Dumortjeriit 1tk. auguga 5.50€

* Punane Jaspis 1tk. auguga 5.50€

* Lumiobsidiaan 1tk. auguga 5.50€

 

5,50 €

Hauliit

Valmistan suurepäraselt meelt ette vastu võtma tarkust ja tugevdan intuitsiooni. Võin kanda teise aega või dimensiooni. Toetan eelmiste elude mälestuste avamist. Sõnastades taotlused materiaalsed ja vaimsed, aitan neid saavutada. Olen võimas tugi jagu saamisel raevust ja kontrollimatust vihast, olles näit. taskus, imades endasse nii enda kui ka väljaspoolt suunatud viha. Toetan rahulikkus suhtlemist, vahettegemist, mälu, õppimist jategutsemist, isetust, tugevdan positiivseid iseloomujooni. Olen väga hea meele vaigistaja ja suurepärane abiline meditatsioonil. Stimuleerin unetust, eriti liigselt aktiivse meele puhul. Suhtlemisel edendan rahulikkust ja arukust. Tugevdan teadmisjanu, mälu, luid, hambaid, immuunsüsteemi, vereringet ja pehmeid kudesid. Aitan vabaneda vanadest emotsioonidest.

Karneool

Taastan elujõudu, toetan ärilise edu saavutamist, leevendan apaatiat, vaigistan valu, toetan sünnitusel, oman võimet puhastada teisi kive, maandan ja ankurdan hetkereaalsusesse, teravdan taju ja analüüsivõimet. Tuntakse mind ka külluse kristallina. Soodustan loovuse esile toomist. Eemaldan mürke. Toimena: ninaverejooks, lamatised, venoossed jalahaavandid, kergemad verejooksud, frigiidsus, alaseljaprobleemid, reuma, artriit, närvivalu ja depressioon, tagan hea verevarustuse.

 

Punane Jaspis

Mind tuntakse kui "Ülima hoolitseja nime all", tuues stressirohkel ajal hinge terviklikkust ja rahu. Soodustan unenägude meelde jätmist. Puhastan energiakeskuseid ja maandan. Tasakaalustan nais ja meespoolt. Ühendan vaimse ja emotsionaalse keha eetermaailmaga. Annan meelekindlust kõigi püüdluste puhul. Edendan organisatsioonil võimeid ja projektide elluviimist.Toetan: uute mõtete teket; astraalrännakuid; uuestisündi; meditatsiooni; meeldetuletamist; ellujäämisinstinkti; vereringet; seede- ja reproduktiivorganeid. Ennetan haiguseid.