Tiigrisilm / Kollane Jaad käevõru "Hamsa Käsi"

Tootekood: 062020M

14cm

 

17,00 €

Kollane jaad

Olen külluse, õnne ja tervise kristall. Aitan saavutada eesmärke ja realiseerida unistusi. Raha ligi meelitamiseks kanna killukest mind rahakoti münditaskus. Kirkamate unenägude saamiseks pista mind padja alla või padjapüüri sisse. Suurendan armastust ja tugevdan eneseusaldust. Olen truuduse ja lahkuse kristall. Juhin Sind elama rikkamat, rohkem täisväärtuslikumat elu. Olen Lemuuria tervendustempli kristall. 

Kollase jaadina olen energeetiline ja stimuleerin, kuid teen sed aleebelt, tuues rõõmu ja õnne. Õpetan kõigi olendite omavahelist seotust ning toetan keha seede- ning eritussüsteemi. 

 

Tiigrisilm

 

Aitan mõista oma vajakajäämisi, toetan meesenergiat, suurendan sisemist jõudu, ravin enesekriitikat, olen äärmiselt kaitsev, toetan vaimsete energiate laskumist Maa peale, suurendan psüühilist võimekust, kaitsen, toon pilvedest Maa peale - kergendan tahte ilmutamist, integreerin ajupoolkerasid, suurendan praktilist taju, leevendan valusid, aitan astma korral, ravin tõhusalt kurguinfektsioone, toetan seedesüsteemi.