Roos eeterlik õli 10ml

Tootekood: 1585

5% roosi eeterliku õli lahus

Koostis: roosi (rosa damascena) eeterlik õli, viinamarjaseemneõli

Tooraine: kroonlehed

Tootmismeetod: lahustipõhine ekstraheerimine

Suurus: 10ml

Tootjamaa: Maroko

L/1400€

14,00 €

Roos

Aroomi tugevus: tugev

Lõhn: pehme, lilleline, värske, sensuaalne, rikkalik, magus

Noodimääratlus: keskmine

Sobib hästi kokku: bergamot, lavendel, ylang-ylang, sidrun, mandariin, palmarosa, mänd, rosmariin, kummel, kaneel, vetiver

Roosi eeterlik õli on väga hinnaline ja läbi ajaloo kõrgelt väärtustatud abiline nii tervisehädade puhul, kui ka parfümeerias. Seda eeterlikku õli saadakse roosiõitest, mis muudab selle tootmise väga kulukaks. Seetõttu on meie roosi eeterlik õli juba viinamarjaseemne õlis lahjendatud, et pakkuda taskukohast hinda ja võimalust selle õli kasulikest omadustest kõigil osa saada.

Roosi eeterliku õli hinnatakse tema magusa sensuaalse lõhna, nahka toitvate omaduste ja meeleolu lõõgastava aroomi tõttu. Paljud peavad seda eeterlikku õli toetavaks leinaga toime tulekul ja ärevuse leevendamiseks. Samuti on seda kasutatud menstruatsiooni ja naiste hormonaalsete probleemide leevendamiseks.

Kuna tegu on eeterliku õli lahjendusega viinamarjaseemne õlis, ei sobi see diffuuseritesse.

Nahahooldus 

Akne, kuiva naha, ekseemi ja muude nahaprobleemide korral võib lahjendatud roosi eeterliku õli nahale kanda ja lasta sellel toimida. Meie roosi eeterlik õli on 5% lahjendus viinamarjaseemne õlis. Olenevalt inimesest võib olla vajalik isegi suurem lahjendus.

Kasutamine parfüümiks

Kanna endale roosi eeterlikku õli lahjendatud kujul peale ja saad nautida puhast roosi aroomi ükskõik kuhu lähed. Kindlasti rõõmustavad sellest ka sind ümbritsevad inimesed ????

Ohutus

Väikelapsed ning rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ning on mõeldud õppeotstarbena. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide eest.