Peaingel Uriel viirukid

Tootekood: I-viiruk50

Pakis 10 tk.

7,00 €

Uriel (või Uriele) on otsustavalt meheliku ja autoriteetse energiaga peaingel, kes valgustab meile teed ka kõige keerukamates olukordades. Kui meie süda otsustab abi paluda, tuleb Uriel meile appi, pakkudes lohutust ja teadmisi, mis aitab uuesti valguse leida. Aidates mõista, et aja jooksul selgineb see, kus pettumus on hoopis suur õnnistus! Ta järgib teadmiste selgitamise kanalit, lahendades nii suuri ja väikeseid probleeme. Inspireerides meid, et saaksime suunata kaasinimesi ja ennast igasugustest muredest, valudest ning stressist vabamama elu suunal.

Urieli kutsume appi, kui:

* mõistame , et oleme oma ellu meelitanud eriti raske ja valusa olukorra, millele tahame näha lahendust ja mõista kannatuste taga olevat tähendust.

* Uriel aitab meil ka keerukatest mõistetest aru saada ja neid parimal viisil väljendada, mis on väga kasulik igat tüüpi eksami korral, kuna ka hea ettevalmistus leevendab stressi, mis nende testidega sageli kaasneb.

* alati mõistmise ja inspiratsiooni alal, Urieli ülesandeks on meile iga kord paljastada järgmine samm, mis meie teel tuleb, olgu see siis töö vaimne või õppimisviis...

* See Peaingel kaitseb meid ka kõigi loodusõnnetuste eest ja aitab kannatada saanud inimestel paremini toime tulla tagajärgede ja tekkinud emotsionaalse trauma ületamisega.

Urieli "energiasilla" loomise hõlbustamiseks saate selle viirukiga laadida Merevaiku.