Patšuli eeterlik õli 10ml

Tootekood: 1583

Patchouli eeterlik õli

Koostis: patchouli (pogostemon cablin benth) eeterlik õli

Tooraine: lehed

Tootmismeetod: aurudestillatsioon

Suurus: 10ml

Tootjamaa: India

L/1400€

14,00 €

Patchouli

Aroomi tugevus: tugev

Lõhn: maine, sügav, tugev

Noodimääratlus: baas

Sobib hästi kokku: bergamot, salvei, kadakamari, viirukipuu, geraanium, ingver, lavendel, sidrunhein, mürr, sandlipuu

Patchouli eeterlik õli pärineb ürdist, mis kasvab troopilises kliimas umbes 75 cm pikkuseks ning sel on väga tugev ja meeldiv aroom. Kasutatakse erinevates segudes baasnoodina, nahahoolduses, parfümeerias ja spirituaalsete praktikate toetajana.

Emotsionaalselt on patchouli õli rahustav ja maandav. Seda on erinevates kultuurides kasutatud eraldiseisvalt või segudes teiste eeterlike õlidega palvetamise ja mediteerimise ajal.

Nahahoolduses kasutatakse akne, dermatiidi, ekseemi ja vananeva naha puhul. Samuti on suurepärane abiline juustehoolduses.

Aroomiteraapia

Lisa aroomilampi või diffuurisse soovitud kogus patchouli eeterlikku õli ja lase sel ruumis lennelda. Patchouli on maandava ja rahustava toimega. Lõhna intensiivsust tasub igaühel enda enesetunde järgi reguleerida ja kõigile ühtemoodi kogust mida kasutada ei ole, samuti oleneb eeterliku õli kogus ruumi suurusest. Tark tegu on alustada pigem väiksemast kogusest ja liikuda suurema poole, et aru saada kuidas sinu organism reageerib.

Nahahooldus

Kanna baasõlis lahjendatud patchouli eeterlikku õli probleemsele naha piirkonnale ja lase selle tervendavatel omadustel mõjuda. Sobib hästi ka peanahal kasutamiseks.

Ohutus

Väikelapsed ning rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ning on mõeldud õppeotstarbena. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide eest.