Orgoniit püramiid - "Roos", Roosa Kvarts / Seleniit

Tootekood: KŠpüramiid6

Orgoniit püramiid "Roos" - Roosinupud, Roosa Kvarts ja Seleniit

7*8cm

40,00 €

Roos

Roose seostatakse kõige sagedamini armastuse ja romantikaga. Roosi peetakse tasakaalu sümboliks. See väljendab lubadust, uusi algusi ja lootust. Selle okkad tähistavad kaitset, füüsilisust, kaotust, mõtlematust. Roosad roosid oma erinevate varjunditega sümboliseerivad pehmust ja tänulikkust.

 

Roosa kvarts

Asendan negatiivse energia armastavate võngetega, vähendan pingeid, aitan andestada, soodustan tundlikkust, puhastan ja avan südame kõigil tasanditel, tuues sisemist tervenemist, taastan harmoonia, toetan enese armastamist, vabastan organismi mürkidest, suurendan viljakust, tervendan emotsionaalsest traumast, turgutan sõprussuhteid, toon rahu ja tingimusteta armastust, taastan usalduse, tugevdan südant, olen lõpmatu rahu ja armastusekivi.

 

 

Seleniit

Seleniit on imeline kristall, tuues meeltesse selgust, avades kroon- ja kõrgema kroontšakra, pääsedes ligi Inglite teadvusele ja kõrgemale juhatusele.
Puhas Seleniit luues ühenduse Valguskehaga, aidates seda ankurdada Maa vibratsioonidesse ja tugevdades telepaatilisi võimeid. Võimas tasakaalustaja, luues kehaga kontaktis olles automaatselt energeetilise ruumi, kehal ise-tervenemiseks, tõstes rakuvibratsiooni antud hetkes kõrgeimale võimalikule tasandile.
Läbikumaval valgel Seleniidil on eeterlik kvaliteet, mis asub valguse ja mateeria vahepeal.
Seleniidiga saab luua ohutu ruumi maja ümber ehk kaitsva võre, mis ei lase sisse välismõjusid. Kasutada maja nurkades seespool. Majja paigutatud suur Seleniiditükk kindlustab rahumeelse atmosfääri.
Seleniitvardaid saab kasutada olemite lahti haakimiseks aura-kehadest ja takistada millelgi välisel oma meelt mõjutamast.
Aitab ligi pääseda praeguse elu plaanile, tõstes esile õppetunnid ja probleemid, millega tuleb veel tööd teha ning aidates leida parimaid lahendeid.
Seleniiti saab kasutada tuleviku ennustamiseks või saada teada minevikus juhtunuist.
Vaimselt aitab Seleniit segadust korrastada, näidates sügavamat pilti.
Psühholoogiliselt toetab Seleniit arusaamist ja intuitsiooni.
Seleniit suurendab paindlikkust ja joondab lülisammast. Aitab langetõve krampide puhul. Neutraliseerib amalgaam-hambaplommidest tekkivat elavhõbedamürgitust. Pöörab ümber vabade radikaalide mõju.
Tervistab nahaprobleeme (akne, ekseem, psoriaas, tundlikkus). Abistab kortsude, maksaplekkide korral. Leevendab viljakuse kadu.
Emotsionaalselt ja hingeliselt hoiab eemal ära-kasutamist. Toetab pikaealisust, soodustab juuksekasvu ja leevendab valgustundlikkust.
Kõige peenem tervistamine toimub energeetilisel plaanil.