"Neli Varast" eeterlik õlide segu 10ml

Tootekood: 1600

Eeterlike õlide segu “Neli varast”

Koostis: kaneelikoore ja-lehe, rosmariini, nelgi, eukalüpti ja sidruni eeterlikud õlid

Suurus: 10ml

Tootjamaa: Eesti

L/940€

9,40 €

Neli varast

Neli varast eeterlike õlide segu on inspireeritud legendist, mille kohaselt lõid neli varast 15. sajandi Prantsusmaal spetsiaalse segu, et nad katkuhaigete tagant varastades ise ei haigestuks. Sellel legendil võib olla tõepõhi taga, kuna kirbud, kes olid peamisteks katkulevitajateks pelgavad selle segu sees olevate taimede lõhnu.

Selle segu aroom on vürtsine, soe, värske ja pisut magus. Tänu nelgile, kaneelile ja sidrunile on suurepärane talvine aroom mida kasutada hubase atmosfääri loomiseks. Sobib väga hästi kasutamiseks külmetushaiguste perioodidel. Massaažis kasutatuna on soendava toimega ja aitab stimuleerida vereringet. Suvisel ajal on võimas sääskedepeletaja.

Emotsionaalselt aitab tõsta tuju, annab energiat ja aitab taastuda väsimusest.

Aroomiteraapia

Lisa aroomilampi või diffuurisse 1-3 tilka eeterlikku õli ja lase sel ruumis lennelda. See eeterlike õlide segu on suurepärane aroomivalik talveperioodil ja eriti jõuludel. Lõhna intensiivsust tasub igaühel enda enesetunde järgi reguleerida ja kõigile ühtemoodi kogust mida kasutada ei ole, samuti oleneb eeterliku õli kogus ruumi suurusest. Tark tegu on alustada pigem väiksemast kogusest ja liikuda suurema poole, et aru saada kuidas su organism reageerib.

Ohutus

Väikelapsed ja rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ning on mõeldud õppeotstarbena. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide eest.