Mandariin eeterlik õli 10ml

Tootekood: 1578

Mandariini eeterlik õli

Koostis: mandariini (Citrus reticulata blanco) eeterlik õli

Tooraine: koored

Tootmismeetod: aurudestillatsioon

Suurus: 10ml

Tootjamaa: India

L/940€

9,40 €

Mandariin

Aroomi tugevus: keskmine

Lõhn: kerge, värskendav, tsitruseline, magus

Noodimääratlus: tipunoot

Sobib hästi kokku: viirukipuu, geraanium, lavendel, sidrun, neroli, magus apelsin, ross, vanill

Mandariini eeterlik õli on värskendav ja sobib suurepäraselt  pimedal talveajal meeleolu tõstmiseks. Ta lõhn on pisut teravam, kui magusa apelsini oma, kuid siiski mõnusalt tsitruseline, magus ja värske.

Kasutatakse stressirohketel perioodidel meeleolu tõstmiseks, tselluliidi vastastes kreemides, lihasspasmide leevendamiseks, üleväsimusest kiiremaks taastumiseks.

Aroomiteraapia

Lisa aroomilampi või diffuurisse 1-2 tilka eeterlikku õli ning lase sel ruumis lennelda. Mandariini eeterlik õli on väga mõnusa värske lõhnaga ja aitab luua hubast atmosfääri ja lõõgastuda. Lõhna intensiivsust tasub igaühel enda enesetunde järgi reguleerida ja kõigile ühtemoodi kogust mida kasutada ei ole, samuti oleneb eeterliku õli kogus ruumi suurusest. Tark tegu on alustada pigem väiksemast kogusest ja liikuda suurema poole, et aru saada kuidas sinu organism reageerib.

Kasutamine kodustes puhastusvahendites

Mandariini lõhn on väga meeldiv ja tuju tõstev. Lisa soovitud koguses mandariini eeterlikku õli oma puhastusvahendi retsepti, et saada selle kasutamisel mandariini värskendav lõhn.

Ohutus

Väikelapsed ning rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ja on mõeldud õppeotstarbel. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide eest.