Maagiline Rahaõli

Tootekood: KM1464

Kuumooride magusa mandli õlil baseeruv maagiline rituaalõli “Kullaketrajad” on loodud külluse suurendamiseks ja jõukuse kasvatamiseks.

Baasõli: magusa mandli õli
Eeterlikud õlid: eukalüpt, bergamot, rosmariin ja patšuli
Kivid: sammalahhaat
Muud elemendid: lehtkuld
Taimed: loorberi leht, eukalüpt, apelsin, kummel, mooniseemned.

30ml

300€/l

15,00 €

Loomelugu: küllus, jõukus ja materiaalne heaolu on baastasand elus. Sarnaselt meie samanimelisele kristallidega küünlale on ka selle õli alginspiratsioon pärit Friedrich Reinhold Kreutzwaldi muinasloost, kus kuld tõi headele head ja paha sai paraja palga.

Raha, mis pole oma olemuselt ei positiivne ega negatiivne, on neutraalne energiavorm, mis võimendab kõike seda, mis ja kes me oleme ning toimib meie kavatsuste ja olemuse võimendajana. Selleks, et oleks jaksu pühenduda elu üllamaile sihtidele, peab olema ressursse ja raha võimaldab neid enda ellu tuua. Jõukus on selline materiaalse heaolu seisund, kus me saame pühenduda oma vaimule ning meil tekib jõudeaeg – aeg teha enesele meeldivaid asju ning pühenduda oma hingekutsele.

Kasutusjuhend: Rituaalõli on mõeldud soovide ja eesmärkide võimendamiseks. Rituaalset võidmist võid teha nii oma rahakotile või -kassale, õnnemündile, soovitahvlile, ehetele ja talismanidele, koduse altari või küllusenurga esemeile, kontorinurgale või ka paari tilka pihku tilgutades oma enese peopesadele, et raha ja küllus paremini liiguksid.

Selleks:
– Loksuta pudelit hoolikalt, nii et kristall kõliseks.
Võid samal ajal ka enda jaoks aktuaalse raha või külluseteema positiivses toonis soovi või taotlusena sõnastada.
– Tilguta paar tilka peopesadele, hõõru käte vahel laiali ning plaksuta käsi kolm korda, et õli aktiveerida.
– Seejärel kanna kätel olev õli soovitud pinnale või esemele, kus sooviksid, et energiad oma tööd teeksid.

Võid ka terve pudeli ühele kindlale soovile või eesmärgile häälestada, hoides seda mõnda aega pihkude vahel ning rahulikult ja keskendunult oma positiivses sõnastuses kavatsust korrata.

Pudelike on korduvkasutatav – võid selles pärast hoolikat loputamist hoida mõnd meelepärast kehaõli, mida soovid kaasas kanda või segada sinna hoopis oma enda maagilise õlisegu.

Hea nipp! Kasuta rituaalõli külluse eest tänamise võimendamisel. Täna alati, kui küllus on su ellu voolanud – oled saanud kingitusi, töötasu või mingil muul moel maailma küllusest osa saanud. Samamoodi täna ka küllust, kui see sind teenib – näiteks arveid makstes – olles sinu ellu midagi loonud. Tänu koos rituaalõliga võimendab külluse sagedust sinu elus mitmekordselt.

Koostisainete valik: lähtusime nende jõukust ja küllust toetavaist ja ligimeelitavaist omadustest:

Eeterlikest õlidest on esindatud puhas ja ruumi hoidev eukalüpt, ülendav ja eneseväärtust tõsta aitev bergamot, häid ideid äratav ja pead selgeks lööv rosmariin ning müstilisi sügavusi avav patšuli – kõik ikka selleks, et me ise suudaks külluse lainepikkuses püsida ega laseks headel juhustel ja saabuvatel rahalaevadel endast mööda purjetada.

Kristallidest valitud sammalahhaat on, nagu kõik ahhaadid, kaitsev, maandav ja kinnistav, luues hea pinnase küllusesädemete püsimajäämisele.

Lisaks poetasime pudelisse veidi lehtkulda sest miski ei meelita kulda ja jõukust paremini ligi kui kulla enese sära ja sagedus.

Väetaimedest lisasime rituaalõlile loorberilehte, mis on nii väekas puhastaja ja tuntud ka kui soovide täitja. Sellele lisaks kaitsev ja tervendav eukalüpt, et küllusel ka püsi oleks ning õnne ja vedamist suurendava apelsini. Oluline komponent on ka kummel, mis hoolimata leebest muljest, on tugev kurjapeletaja ning niivõrd võimas õnnetooja, et omal ajal niisutasd õnnemängijad selle taime leotisega oma käsi, et kaardimängulauas edukad olla. Lustakad ja samas sügavalt müstilised mooniseemned oma rohkuses on samuti alati küllust ja viljakust sümboliseerinud.

Ohutus: kuigi oleme kasutanud parimaid ja puhtamaid koostisaineid, ole õli kasutamisel siiski pigem mõõdukas ja ettevaatlik, väldi selle sattumist silma ning ära kasuta õli mitte mingil juhul seespidiselt. Samuti kanna hoolt, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.