Maagiline armastuseõli "Sõnajalaõis"

Tootekood: KM1454

Kuumooride magusa Mandli õlil baseeruv maagiline rituaalõli “Sõnajalaõis” on loodud enesearmastuse süvendamiseks, armastuse ellu kutsumiseks ning lähedaste suhete loomiseks ja tervendamiseks.

Baasõli: magusa Mandli õli

Eeterlikud õlid: Ilang-Ilang ja Lavendel

Kivid: Ametüst ja Roosakvarts

Taimed: Jasmiin, Roos, Lavendel, Tihashein, Piparmünt

50ml

300€/l

15,00 €

Loomelugu: me kõik soovime olla armastatud, kogeda õnnelikku suhet ning elada terviklikkuses ja harmoonias. Vahel osutub see aga priskemaks pähkliks, kui pealtnäha paistab. Armastus näib olevat nagu müütiline sõnajalaõis, millest kõik räägivad, aga keegi eal näinud pole.
Asja nipp peitub eluterves enesearmastuses – kogu väline ruum on vaid meie siseilma peegeldus ning iga armastav suhe meie elus on vaid kirss tervikliku ja armastava sisepeegelduse tordil.
Kuumoorid on selle toetuseks loonud õli, mis aitab tulla keskmesse ja armastada ennast, tervendada end ebakindlusest, senistest elumüksudest ja hingehaavadest, avada end uuesti ennekõike iseenesele ning selle kaudu ka uuele ja puhtamale tasandile lähisuhetes, olgu need siis imeliselt saabuvad uued või uus hingamine juba olemasolevas.

Kasutusjuhend: Rituaalõli on mõeldud armastuse suurendamiseks elus. Rituaalset võidmist võid teha nii oma temaatilisele soovitahvlile, kristallidele, ehetele ja talismanidele, kodusele altarile või armastusega seotud esemeile.

Selleks:
– Loksuta pudelit hoolikalt, nii et kristall kõliseks.
Võid samal ajal ka enda jaoks aktuaalse teema positiivses toonis soovi või taotlusena sõnastada.
– Tilguta paar tilka peopesadele, hõõru käte vahel laiali ning plaksuta käsi kolm korda, et õli aktiveerida.
– Seejärel kanna kätel olev õli soovitud pinnale või esemele, kus sooviksid, et energiad oma tööd teeksid.

Võid ka terve pudeli ühele kindlale soovile või eesmärgile häälestada, hoides seda mõnda aega pihkude vahel ning rahulikult ja keskendunult oma positiivses sõnastuses kavatsust korrata.

Samuti võid tilgutada paar õlitilka pihku, hõõruda käsi kokku, keskendudes mõttes armastuse sagedusele (või ka soovides, et see sulle taas võimalikuks saaks) ja nendega kergelt oma meelekohti ja südamepiirkonda puudutades, anda õnnistus iseendale armastusele lähemale liikumiseks.

Pudelike on korduvkasutatav – võid selles pärast hoolikat loputamist hoida mõnd meelepärast kehaõli, mida soovid kaasas kanda või segada sinna hoopis oma enda maagilise õlisegu.

Hea nipp! Kasuta meie „Sõnajalaõie” õli oma meditatsioonide toetuseks, eriti kui sul on kavas meelerännak oma enese alateadvuse radadele, et harutada lahti kõik need sisemised umbsõlmed (mida vahel endalegi tunnistada ei taha), mis hoiavad armastust meist eemal. Anna õlile selge taotlus olla sellel teekonnal toetavas ja enesearmastust hoidvas rollis.

Koostisainete valik: lähtusime siin nende armastust ja heaolu toetavaist omadustest, ikka selleks, et sõnajalaõis meile kõigile kättesaadavamaks muuta.

Eeterlikest õlidest on loovad tasakaalus tandemi armuärataja ja heaolusuurendajana tuntud kirglik ilang-ilang ning rahu ja keskmessetulekut soosiv lavendel.

Kristallidest oleme samadel kaalutlustel valinud puhast armastust kiirgava roosakvartsi suurendama nii sisemist kui välist armastust ning lisanud ka ametüsti, mis aitab hoida selget pead ja pilku, et armastus vaid soovunelmaks või illusiooniks ei jääks.
Väetaimedest lisasime rituaalõlile jasmiini, mis on sügavalt isetu, müstiline ja samas armastust äratav, armuloitsude alalise kaaslase roosi ning harmooniat ja rahu toova tihasheina. Hingehaavu aitab parandada ja tärkavat armastust kaitsta kirgas piparmünt ning kõigi eelnevate väge võimendab tugevalt naiselik ja meeli tasakaalustav lavendel.

Ohutus: kuigi oleme kasutanud parimaid ja puhtamaid koostisaineid, ole õli kasutamisel siiski pigem mõõdukas ja ettevaatlik, väldi selle sattumist silma ning ära kasuta õli mitte mingil juhul seespidiselt. Samuti kanna hoolt, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.