Küpress eeterlik õli 10ml

Tootekood: 1574

Küpressi eeterlik õli

Koostis: küpressi (Cupressus Sempervirens) eeterlik õli

Tooraine: okkad, oksad

Tootmismeetod: aurudestillatsioon

Suurus: 10ml

Tootjamaa: Hispaania

L/940€

9,40 €

Küpress

Aroomi tugevus: tugev

Lõhn: puidune, värskendav, maalähedane, terav

Noodimääratlus: keskmine

Sobib hästi kokku: bergamot, geraanium, lavendel, magus apelsin, roos, rosmariin, teepuu, salvei, sidrun

Meie poolt pakutav küpressi (Cupressus Sempervirens) eeterlik õli on saadud vahemereäärsetes maades kasvava küpressi okastest ja okstest. Küpressi eeterlikku õli kasutatakse külmetushaiguste leevendamiseks, vereringe stimuleerimiseks, tüügastega võitlemisel, nahahoolduses ja lihasvalude korral.

Emotsionaalselt aitab küpress rahuneda, vastu võtta tugevaid tundeid ja luua suuremat selgust. Selle teravapoolne lõhn aitab luua suuremat kohalolu iseendas toimuva märkamiseks ja muutuste loomiseks.

Nahal kasutamine

Baasõlis lahjendatud küpressi eeterlik õli sobib hästi massaažiks ja lihasvalude korral.

Aroomiteraapia

Lisa aroomilampi või diffuurisse 3-5 tilka eeterlikku õli ning lase sel ruumis lennelda. Küpressi eeterlik õli aitab meelel keskenduda ja rohkem iseendas toimuvat märgata. Kasutatakse külmetushaiguste puhul. Lõhna intensiivsust tasub igaühel enda enesetunde järgi reguleerida ja kõigile ühtemoodi kogust mida kasutada ei ole, samuti oleneb eeterliku õli kogus ruumi suurusest. Tark tegu on alustada pigem väiksemast kogusest ja liikuda suurema poole, et aru saada kuidas sinu organism reageerib.

Puhastusvahendina

Lisa mõned tilgad küpressi eeterlikku õli oma meelepärase puhastusvahendi hulka, et kodu koristamisel võiks tuba täituda mõnusa puiduse aroomiga  Samuti sobib suurepäraselt vanade jalanõude lõhna neutraliseerimiseks, lihtsalt tilguta mõned tilgad jalanõu sisse ning lase läbi öö seista.

Ohutus

Väikelapsed ning rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ning on mõeldud õppeotstarbena. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide eest