Kummel eeterlik õli 10ml

Tootekood: 1573

Rooma kummel eeterliku õli lahus

5% rooma kummeli eeterliku õli lahus

Koostis: rooma kummeli (Anthemis nobilis) eeterlik õli, viinamarjaseemneõli

Tooraine: õied

Tootmismeetod: aurudestillatsioon

Suurus: 10ml

Tootjamaa: Suurbritannia

L/1080€

10,80 €

Rooma kummel

Aroomi tugevus: keskmine-tugev

Lõhn: pehme, lilleline, värske, puuviljane

Noodimääratlus: keskmine

Sobib hästi kokku: lavendel, salvei, roos, geraanium

Kummel on teada tuntud ravimtaim, mida on kasutatud tuhandeid aastaid erinevates tsivilisatsioonides. Kummeli eeterlik õli kannab endas neid samu tervistavaid ja toetavaid omadusi ning on suurepärane vahend erinevate nahaprobleemide korral. Kummeli eeterlik õli aitab tõsta meeleolu, leevendada stressi ja luua suuremat kohalolu. See eeterlik õli on ka väga hinnatud tema põletikuvastase toime tõttu.

Kuna tegu on eeterliku õli lahjendusega viinamarjaseemne õlis, ei sobi see diffuuseritesse.

Nahahooldus 

Akne, kuiva naha, ekseemi ja muude nahaprobleemide korral võib lahjendatud kummeli eeterliku õli nahale kanda ja lasta selle põletikuvastastel omadustel toimida. Meie kummeli eeterlik õli on 5% lahjendus viinamarjaseemne õlis. Olenevalt inimesest võib olla vajalik isegi suurem lahjendus.

Looduslik putukapeletaja

Lahjendatud kummeli eeterlik õli on väga efektiivne putukatepeletaja. Sõltuvalt nahatüübist sobib 2-5% lahjendus. Kanna baasõlis lahjendatud kummeli eeterlik õli oma nahale ja naudi putukatevaba olemist. Kuna kummel on nahale rahustava toimega aitab see ka leevendada putukahammustustest tekkivat sügelust.

Ohutus

Väikelapsed ning rasedad võivad kasutada eeterlikke õlisi ainult väga suure ettevaatusega ning eelnevalt põhjalikku uurimustööd tehes. Kirjelduses olev info on pärit avalikest allikatest ja isiklikest kogemustest aroomiteraapiaga ning on mõeldud õppeotstarbena. Müüja ei võta vastutust info õigsuse ega eeterlike õlide väärkasutamisest tulla võivate komplikatsioonide eest.