Kinkekomplekt "Küllus" - 3 kristalli

Tootekood: KKKüllus3

Kompleki kuulub:

- Roheline Aventuriin

- Karneool

- Tsitriin

- Käsitööna dekoreeritud kinkekarp

- Kivitutvustus

* Valikus on kuldne ja hõbedane kinkekarp, dekoratsioonid varieeruvad.

15,00 €

 Roheline Aventuriin


Olen tuntud jõukuse kivina, edendades õitsengut ning loovust. Toetan positiivselt suhtumist, tervendan südant, vähendan mobiiltelefonide kiirgust, kaitsen maju ja aedu, psühholoogiliselt toetan liidriomadusi. Toon Su ellu ellu huumori ja toetan elamist läbi südame, lahustades oma pehme energiaga probleeme. Teatakse mind ka õnnekivina, aidates Sul ligi tõmmata armastus, jõukust ja küllust. Genereerin emotsionaalset stabiilsust.


Karneool

Taastan elujõudu, toetan ärilise edu saavutamist, leevendan apaariat, oman võimet puhastada teisi kive, maandan ja ankurdan hetkereaalsusesse, teravdan taju ja analüüsivõimet. Tugevdan ühendust keha ja vaimu vahel. Neutraliseerin negatiivseid energiaid, suurendan optimismi, sisemist jõudu ja näitan võimalusi kuidas läheneda keerukamatel olukoradel huumoriga. Toetan usku imedesse, abistades Sind soovide ja unistuste elluviimisel. Toon esile Sinu loovuse, aitan säilitada noorusklikkust, püsida värskena, tuues ellu särtsakust. Tõstan libiidot, tasakaalustades ja tervendades seda piirkonda.


Tsitriin

Toetan õnne, õitsengut ja heldust, kiirgan armastuseõnne ning tõstan enesehinnangut ja usku. Toon jõukust, edu ja rõõmu, parandan õhustikku, turgutan meeli, toon sisemist rahu, olen võimas puhastaja ( mind ennast pole vaja puhastada ). Annan energiat igal elutasandil, olen küllusekivi, elavdan mõistust, suurendan keskendumisvõimet, olen oivaline abiline hirmudesst, foobiatest ja depressioonist ülesaamisel ja tõhus kroonilise väsimuse korral. Väljutan kehast mürke.