Kinkekomplekt "Armastus"

Tootekood: KKArmastus

Kompleki kuulub:

- Roosa Kvarts

- Aprikoosahhaat

- Kuukivi

- Käsitööna dekoreeritud kinkekarp

- Kivitutvustus

* Valikus on kuldne ja hõbedane kinkekarp, dekoratsioonid varieeruvad.

15,00 €

 Roosa Kvarts

Asendan negatiivse energia armastavate võngetega,vähendan pingeid, aitan andestada, soodustan tundlikkust, puhastan ja avan südame kõigil tasanditel, tuues sisemist tervenemist, taastan harmoonia, toetan enese armastamist, vabastan oganismi mürkidest, suurendan viljakust, tervendan emotsionnalsest traumast, turgutan sõprussuhteid, toon rahu ja tingimusteta armastust, taastan usalduse, tugevdan südant, olen lõpmatu rahu ja armastusekivi.

 

Aprikoosahhaat

Olen emotsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu looja. Aidates Sul püsida keskmes, et saaksid elada hetkes ja näha oma elu suuremat pilti ning ainulaadsust. Genereerin energiaid, mis suurendavad Sinu Aura armastusvälja võnkeid, et kutsuda ellu just neid inimesti, kes resoneeruvad Sinu olemuslikkusega. Harmoniseerin oma väega Yin-i ja Yan´gi. Töötan küll aeglaselt, kuid annan jõudu ja tugevust. Avan mineviku kodeeringuid, neid vabastades ja luues ruumi uuele. Minu tõearmastus julgustab Sind oma tõe välja ütlema. Aitan üle saada südamevalust.Turgutades armastust, lahutades sisemised pinged, annan julgust taas uuesti alustada. Soodustan mõtisklusi, juhtides Sind vaimse kasvu ja sisemise harmooniani.

 

Kuukivi

Olen võimas tunnete rahustamise kivi. Tuntakse mind ka "Uue alguste" kivina. Aitan tuua Sinu ellu uusi armastuse energiaid ning ka olemasolevas suhtes neid taasluua. Toon alateadvuses oleva teadvusesse, edendades empaatiat ja intuitsiooni. Soodustan helgeid unenägusid. Suurendan psüühilisi võimeid ja selgeltnägemist. Olen täidetud naiseliku, passiivse, vastuvõtliku energiaga. Abistan mehi, kes tahavad saada ühendust oma naiseliku küljega. Vaimselt avan meele irratsionaalsetele impulssidele, õnnelikule juhusele ja sünkroonsusele. Kuid minuga tuleb ettevaatlik olla soovmõtlemise vastuse osas, et mitte laskuda illusioonidesse. Oman võimet suurenda emotsionaalset intelligentsust, tuues kaasa sügava emotsionaalse tervenemise ja harmoonia Sinus eneses.